Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van kattintásos online játék...

Gaydoctor23 kérdése:

Van kattintásos online játék oldal ami tényleg fizet paypalra?

Figyelt kérdés

Párat kipróbáltam kb 10 évig kell játsszani gyüjteni mire adnak 1 eurót

100000 reklámért nem is beszélve



2023. ápr. 24. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nincs.
2023. ápr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, fordítva vannak ezek a kattintósok. (Te fizetsz nekik)
2023. ápr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek olyan appok amik más appok letöltéséért és használatáért fizetnek minimális összeget. A pénz itt nyilván a letöltések generálásában és a reklámmegtekintésekben van. Ezeknek viszont egy jó része kamu, azaz a végén mégsem fizet semmit. Amelyik fizet, ott is rengeteget kell játszani ahhoz, hogy összejöjjön néhány dollár vagy euro.
2023. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Amelyik fizet, ott is rengeteget kell játszani ahhoz, hogy összejöjjön néhány dollár vagy euro."


Amelyik fizet is, általában az sem fizet. Ez a tevékenység ugyanis könnyen automatizálható, és a fenntartók nem abban érdekeltek, hogy valami robot naphosszat töltögessen, meg kattogtasson, és vigye a pénzt.



Jellemzően mindig előkerül valami új feltétel, ami miatt csak a virtuális pénztárcád hízik egyre nagyobbra, de tényleges kifizetés pont nem elérhető.

2023. ápr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam olyat ami fizetett is, persze nem sokat. Munkahelyen mikor nem kellett csinálni semmit nyomkodtam a telefont, így egy hónap alatt összejött kb.15-20 EUR. Az a baj, hogy az az app Magyarországról nem elérhető.
2023. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az más kérdés, hogy ha találsz is olyat ami fizet egy keveset, érdemes-e azért a pár fillérért a telefonod akksiját amortizálni. Persze ha amúgy is játszanál akkor ok.
2023. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A Google Jutalom a véleményért tényleg fizet. Pár naponta néhány kérdés megválaszolásáért 32 Ft-ot. A jutalompénzt a Play Áruházban lehet elkölteni.
2023. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Németországban a Deutschlandcard appot használtam, ami olyasmi mint itthon a Supershop. Annak volt egy olyan menüje, hogy androidos appokat lehetett letölteni és használni, és ezért adtak valamennyi pontot amit le lehetett vásárolni. Nagyjából fél év alatt összejött 50 eurónyi pont amit elköltöttem tankolásra benzinkúton. Szóval nem egy nagy biznisz, de valóban létezik ilyen, vagy legalábbis létezett.
2023. ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat.

Nagyon igazatok van.

Ebből nem lesz semmi.Én is ezt tapasztalom.

Játéknak jó,de a hirdetések utáni jutalom mindig valami következő

"feladatra" kér. Pl várj 30 napot vagy épp te fizess díjat az utalás előtt

meg ilyenek.Nevetséges.

2023. ápr. 26. 07:42
 10/10 anonim válasza:

Többféle online munka ingyenesen,(PC-seket is lehet használni telefonon,tableten,stb..nem mindnek van applikációja) /legjobb oldalak,gyors,korrekt kifizetésekkel.több infó külön az oldalakon cégjegyzékekbe feltüntetve/!


1. Applikáció [link]

2. Applikáció [link]

3. Pc [link]

4. Pc [link]

5. Pc [link]

6. Pc [link]

7. Pc [link]

8. Pc [link]

8. Pc [link]

2023. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!