Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valami 100 ezerbe kerül...

Ha valami 100 ezerbe kerül ebay-en (szállítással) akkor mennyi vámot, áfát, adót kell majd utána fizetni?

Figyelt kérdés

És kinél kell majd fizetni? A postásnál?

Csúszik a szállítási idő a vám miatt? Ha igen, mennyit?

Biztos volt már ilyen kérdés, de legalább 5 éve nem rendeltem már semmit az ebay-ről, és csak most láttam az ebay-en egy figyelmeztetést, hogy esetleges vám díjakat kell majd fizetni.. én erről nem is hallottam..

Jó, mint mondtam, 5 éve rendeltem onnan valamit.

Főleg 100 ezres értékben még soha semmit, eddig 10 ezer ft volt a max.



2023. ápr. 26. 13:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Mi a csuda az, amit megéri még az Ebayről rendelni??
2023. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A szállítási költség megjelenik ha kiválasztod hova akarod szállíttatni. A vám és egyéb költség meg a terméktől függ és hogy honnan rendeled. Nem mindennek ugyanannyi a vámja és ha az EU-n belülről rendeled nincs vám. Ha EU-n kívülről, akkor vámot és ÁFÁt kell fizetned.
2023. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szállítási költséget látni fogod a rendelés leadása előtt, a vám (ha harmadik országból érkezik), akkor a vámtarifaszám függvénye
2023. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#2 mondjuk olyan termék, amit itthon nem lehet kapni :)
2023. ápr. 26. 15:32
 5/17 anonim ***** válasza:
Melyik országból jönne a csomag?
2023. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
" AMRITSAR, PUNJAB, India"
2023. ápr. 26. 19:02
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor onnan számíthatsz 27% áfára meg vámtarifától függően vámra, HA egyáltalán felad valamit és nem család
2023. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"#2 mondjuk olyan termék, amit itthon nem lehet kapni :)"

Most miért nem lehet elmondani, hogy mit rendeltél? Akkora titok nem lehet, ha ebayen hirdetik.

2023. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Értem, hát vagy megkérem a vevőt, hogy hamisan tüntesse fel az értéket hogy kevesebb adót meg vámot kelljen fizetnem, vagy szétnézek más oldalakon is, hogy esetleg EU-ból lehet-e rendelni.
2023. ápr. 26. 22:18
 10/17 A kérdező kommentje:
*eladót
2023. ápr. 26. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!