Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a csúcs felhábor...

Mi volt eddig a csúcs felháborító / vicces amit megéltél szolgáltatóként vagy ügyfélként ?

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 10 évvel ezelőtt több felszólítást kaptam, hogy hol rokkantparkolóban parkoltam , hol átmentem a piroson, vagy gyorshajtás miatt fizessek nem kevés összeget. Többször megírtam nekik, hogy valamit nagyon elnéztek, tévedésben vannak, mert se jogosítványom, se autóm nincsen. De továbbra is jöttek a pénzbüntetések. Olyan 4-5 válaszlevelem után már nem voltam hajlandó reagálni a tévedésükre. Így bepereltek. Bíróságon már nem csak parkolás, gyorshajtás miatt pereltek, hanem elmaradt késedelmi pótlékok miatt is. Több százezerről beszélünk. Bíró kérdezte tőlem, hogy miért nem reagáltam a felszólításukra. Szerencsére minden levelemet tértívevényesen (alá kellett írniuk, amikor átvették) adtam fel, így hiába mondták, hogy nem kaptak semmi levelet, kiderült, hogy hazudtak. Bíró a végén elfogadta a zaklatás miatti kárigényemet, és a cégnek fizetnie kellett a perköltséget (mint vesztes fél), és nekem 50 ezer forintot ( munkaidő kiesés miatt) Ott cseszték el, hogy a valós sófőrnek ugyanaz a neve mint nekem( tucat név, sok embernek van még.. olyan mint a Szabó János név), és a lakcímünk is hasonló, de míg én a 16 kerben, a másik nő a 12 kerben lakik. lyen apró dolgokat nem vettek észre. Arról nem is beszélve, hogy a jogosítvány ellenőrzésnél is ki kellett volna derülnie, hogy nem én vagyok az.

Egyébként 2 évvel ezelőtt letettem a jogsit.

46/N

2023. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Angolnyelv-tanárként dolgoztam egy nyelviskolában évekkel ezelőtt, új csoporttal indult a tanfolyam, első óra volt. Beszélgettünk egy kicsit bevezetésként a nyelvről, ismerkedtünk, 1-2 kérdést is kaptam a csoporttagotól. Az egyik kérdésnél feljött, hogy az angolban 12 igeidő van.

Erre egy nő felállt, közölte hogy hazudok, mert a barátnője azt mondta hogy 14 van. Levegőt se vehettem, már össze is kapta a holmiját, kiviharzott a teremből, ránkcsapta az ajtót és ment a nyelvsuli vezetőségéhez, ahol bepanaszolt, hogy hazudok és kéri vissza a pénzét.

Tulajdonképpen örülök, hogy végül valóban nem járta végig a tanfolyamot, egy ilyen ember nem hiányzott nekem onnan.

2023. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kedves vevő a kereskedőprogramot szétbombázta, utána jött reklamálva, hogy nem működik.

Mondtam neki, az nem arra való, hogy ő állítgassa, szétszedje, bombázza.

Megcsináltam.

Újra szétszedte.

Újra megcsináltam.

Újra szétbombázta.

Erre mondtam neki, hogy húzzon a f*szba.

Visszautaltam a pénzét a francba.

Erre még ő volt felháborodva, hogy miféle szolgáltatás az, ahol nem segítenek.

Utána a barma jött cca 4 hét múlva, hogy ismét vásárolna, de nem ő maga, hanem más nevével, a számlaszáma buktatta le.

Nem adtam el neki semmit.

Azóta nem foglalkozok magánszemélyekkel.

2023. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!