Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van-e jogom elállni egy...

Rozs ferenc kérdése:

Van-e jogom elállni egy webáruházzal kötött szerződéstől a kiszállítás előtt e-mailben szankciók nélkül?

Figyelt kérdés
Egy webáruházból rendeltem egy terméket amelyet az igért határidőn belül nem szállítottak le-bőven időn túl vagyunk már- és az érdeklődésemre nem is válaszoltak. A várakozást meguntam és mástól akarom megrendelni. Ha írok nekik egy e-mailt, hogy a továbbiakban nem tartok igényt a kiszállításra ez jogszerű-e?

2023. máj. 11. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretik az biztos az ilyet, de melyik áruház? egyébként én kivárnám, mi kis hazánkra jellemző hogy annyi időre Kínából is beér.. ha az üzlet amúgy rendes sztem meg kéne várni ha már ennyit vártál. Amúgy mikor rendelted? mi volt az? és mennyi ideje vársz?
2023. máj. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként ha minden áron el akarsz állni akkor a szállító céget keresd fel telefonba stb hogy ne is hozzák már ki, ritkán de van úgy hogy nekem is így kell tennem, de az tényleg iszonyat ritka..
2023. máj. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze nyilván ha már feladták :D de elálhatsz igen, szólsz telefonon nekik, már ha felveszik ugye.
2023. máj. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valamennyi hozzaszolonak köszönöm a választ. Amúgy április 11-en vették fel a rendelést. Még egy kicsit várok aztán búcsút veszek tőlük.
2023. máj. 11. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!