Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Etsy-n szeretnék vásárolni....

Etsy-n szeretnék vásárolni. Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Szeretnék etsy-n venni egy pdf fájt, ami egy minta és kinyomtatható. Még soha nem vásároltam ilyen oldalon sehol. Segítsetek légyszi, hogy mire figyeljek, hogyan kell. Félek az átveréstől, lehúzástól az online vásárlásokban. Sajnos nem beszélek angolul és ez nem könnyíti meg a helyzetem. (Nyugdíjas varrónő vagyok)

Hogyan szokott zajlani egy ilyen vásárlás az etsy-n, ahol nem kell postára adni semmit? A pdf fájlt megkaphatom e-mailben is ha úgy kérem? Ez hogyan kell kérni?



2023. máj. 19. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálnám, hogy a revolutera tennék pénzt aztán egyszer használatos virtuális bankkártyát generálnék aztán azzal vásárolnám meg.

Az etsy-n megtudod nézni az eladó értékeléseit is.

2023. máj. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kifizetted, utána le tudod tölteni. Ha nagyon nem megy, akkor megkéred az eladót, hogy küldje el az email címedre.

Nem tudom mennyire bonyolult mintát szeretnél, ha egyszerűt, azt lehet találnál ingyen is a google keresőbe vagy kirajzolod.

2023. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Eléggé bonyolult a minta és sajnos nincsen máshol. Egy nagy plüss griff madár szabásmintája. Lehet egyszerre ágytakaró, dísz és játék is.Az unokámnak szeretném megcsinálni. Közel 100 oldalas pdf. Az eladó értékelése nagyon jó, több ezer vélemény van.

Csak éppen nem vásároltam így még sehol semmit. Nem akarok a családtól segítséget ehhez, mert akkor elvész a meglepetés öröme. (Meg persze azt is akarom, hogy lássák, meg tudok oldani már ilyen dolgokat is az interneten. Sokat segített a fiam családja már az internet használatában )

2023. máj. 20. 14:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyiért vesztegetnek egy ilyen pdf szabásmintát?
2023. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!