Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 16 évesen hogyan tudnék pénzt...

16 évesen hogyan tudnék pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Sajnos pont most iskolakezdés előtt romlott el a telefonom, amit már 3,5 éve használok, szóval szeptember előtt mindenképpen be kellene szereznem egy újat, viszont az a probléma, hogy a szüleim nem tudnak csak így hirtelen kifizetni egyet, diákmunkát pedig csak nyári szünetben vállalhattam volna, aminek ugye mindjárt vége. Az angolt szinte felsőfokon/erős középfokon beszélem, szóval arra gondoltam elsőnek, hogy esetleg fordítani tudnék valahol, de hamar elvetettem ezt az ötletet, mivel rájöttem, hogy manapság elég sokan beszélik a nyelvet, tehát pont nem egy 16 évest kérnének meg a fordításra:/

Egy jópár ruhám van fent Marketplace-n is, de nem igazán viszik őket.

Az Etsy (pl. ékszerek árulása)esetleg beválhat szerintetek? Vagy valakinek van egyéb ötlete? Minden tippet szívesen meghallgatok:)


16L



2021. aug. 14. 20:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
16 évesen már vállalhatsz munkát iskolaidő alatt is, persze olyan beosztással, hogy ne üsse a tanórákat, tehát suli után vagy hétvégén.
2021. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Diákmunka

Most tuti van hely, aki nyaralásra gyűjtött az pont most van nyaralni

2021. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Mekiben rugalmasak a beosztás, én gimiben 10-11-ben dolgoztam ott és 4est tudtam hozni heti 10-20 órával, ill minden másra is jutott idő
2021. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Így van, Meki. De ha van lehetőséged, időseknek besegítés (vásárlás, kertgondozás, takarítás ilyesmik), ami nem kifejezett diákmunka, de kis plusz pénzért segíthetsz nekik.

Egyébként lehet olcsó telefonnal is létezni.

2021. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
8%

Diákmunka,vaggy add föl hirdetést.

Van az fekete ,munka,de lányoknak nem való.

2021. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Vegyetek egy 3 ezer forintos nyomó gombosat. Addig az is jó amíg nem lesz penzetek okos telefonra. Legalább nem netezel majd mindig. Lesz jó oldala is.
2021. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22%

5

Vagyok

Most miért kell lepontozni?

Akkor mondjam azt,hogy menjen építő iparban cementet cipelnnI?

Vagy menjel ganét seprelni?

Akkor jó,ez is jó neked.

Vagy állljál ki az út szélére,és kereshetsz nap száázezret

2021. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%
Ezek mindnkit pontoznak. A sok retardált azt hiszi az like gomb meg diskike. Viccen kívül.
2021. aug. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%

8

Kajak,retardált törzs gyökér senkiháziak,istenem,segít az ember,és az hülyêje mi csinál?

Lepontoz,fogadom hogy ezt is bejelentik mert bolondok.

2021. aug. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

Komolyan,most mi az frászt mondjak?

Menjen lány létére cipelni,ganét seperni?

Komolyan emberek,más úgyse tudok mondani...

Akkor ti mondjátok valamit!(Lepontozok)

2021. aug. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!