Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vannak olyan oldalak, vagy...

Vannak olyan oldalak, vagy alkalmazások, amelyekben lehet keresni kevés pénzt?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne eg huszasra, amit nem tudom, hogy honnan szerezzek be. Arra gondoltam, hogy keresek olyan oldalakat, ahol kérdőíveket kell kitölteni, teszteket, vagy alkalmazásokat tesztelni, satöbbi. Ilyen létezik? Ami nem kamu, és tényleg kifizeti az összeget.

2023. máj. 22. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Itt van ez a laptop. Felmész a cofidis.hu-ra és a videós ügyintéző végigvezet minden lépésen.
2023. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
véradás
2023. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha budapesti vagy, van egy csomó állás jófogáson, pizzériában konyhai kisegítő, ételfutás, stb. Napi kifizetéssel is van és még kaját is kapsz.
2023. máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Kevés pénzt biztosan tudsz keresni, méghozzá lassan.

Kérdőívekkel pl. fél éven belül szinte biztos, hogy meglesz 4000 Ft.

Érdemes megpróbálni az Appen-t, ott is hónapokon belül be lehet jutni egy projektbe ami súlyos 10 dolcsikat fizet, alkalmanként.

Ezáltal már lesz legalább összesen 6 ezer Forintod.

Kiegesztítheted némi ghost shoppinggal is. Ehhez lehet, hogy már ki kell mozdulni, de lehet, hogy heti 2-3 alkalommal is. Rámegy minimum fél-fél napod, de itt is min. 1500 Ft egy alkalom. Aztan lehet hogy honapokig megint semmi.

Lehet menni tapsolni VV-be is meg ilyenek. 2-3 ezret fizettek pár éve, lehet már 4-et is.

Szóval, hónapok alatt 50% hogy meg lehet keresni 20 ezer Ft-ot.

2023. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
A kérdés, hogy érdemes-e :)
2023. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Meghirdeted eladásra egy pár rég nem használt cuccodat, s 1-2 nap alatt összejön. Vatera, jófogás, facebook-marketplace. Vagy hétvégén kiviszed valamelyik használtcikkpiacra, az eredmény ugyanaz.
2023. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Persze, mert ez így működik.. felmész egy oldalra, kattintgatsz össze vissza, hozzáértés és szaktudás nélkül.. majd adnak érte 20e-et, amiből ugyebár adóznod se kell.


Ne is értem miért közmunkáznak egyesek.

2023. máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Koma. Mihez értesz? Miben vagy kimondottan nagyon jó?
2023. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak persze. Én egy metatrader5 nevű applikációval keresek minden nap egy kis pénzt.
2023. máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
74%
Szia. [link] érdemes kipróbálnod nekem bejött.
2023. jún. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!