Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vannak olyan oldalak, vagy...

Vannak olyan oldalak, vagy alkalmazások, amelyekben lehet keresni kevés pénzt?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne eg huszasra, amit nem tudom, hogy honnan szerezzek be. Arra gondoltam, hogy keresek olyan oldalakat, ahol kérdőíveket kell kitölteni, teszteket, vagy alkalmazásokat tesztelni, satöbbi. Ilyen létezik? Ami nem kamu, és tényleg kifizeti az összeget.

2023. máj. 22. 10:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
76%

Na, akkor nézzük miket írnak az Attapoll nevű 10 millió ember által letöltött kérdőíves, hirdetésekkel telepakolt applikációról, idézetek következnek:

"Folyamatosan kidobál a felmérésekből... Nem lehet benne haladni és pénzt keresni scam!'

"177ftból napok óta semmi☺️"

"Doesn't really give me surveys despite logging in multiple times a day 😕"

"Kifizetni kifizet de allig van kèrdőiv . Hetek óta semmi vagy pedig hibás ès közli hogy sorry 😒😒"

"Küldi a felméréseket, és azt írja hogy nem vagyok megfelelő a felmérés kitöltéséhez."

"kicsit nehéz összeszedni a pénzt, mert kevés a teszt amire alkalmas az ember"

"Nekem az adatlap utáni kitoltes után nem ad kérdőívet,mi lehet a probléma?"

"Kevés a kerdoiv és hiába kezdem el ki tölteni aztán ki dob belőle és mint ha ki se töltenem az oke hogy fizet de így hogy nem is engedi ki tölteni teljesen"

"Mi a bánat ez a játék? 4 napja már hogy 1 darab kérdőívet sem kapok!?"

"Vicc hogy ki töltöm a kérdőívet meg is köszöni, majd bevágja, hogy Sorry...... Ez mi???"

"Sokszor hiába tőltök el 10-15 percet egy kitőltéssel, vegül nem kapom meg az igert összeget. Már párezer forinttal lehúzva érzem magamat."

"Nem ad munkát mert nem felelek meg. Miért is?????????félig engedi utána sorra és kilép.mire jó ez?az agyunkat fekurni? Írjátok ki hogy csak fiatalok és milliomosok megy doktorok töltsétek ki. Szart se ér az egész. 4hónap alatt 989forint.meg 5 forint egy? Normálisak vagytok??.?.?"

"Már ne haragudjanak....egy perc múlva belépek az értesítés után mindjárt és közlik, hogy nincs számomra megfelelő felmérés. Milyen eljárás ez?"

"Ez egy f.s! Nem add kérdőíveket! Lassan 2 hete használom azt eddig ha volt 2 kérdőív. És még mások kódját se tudom beírni felhasználni"

"Nem dob fel olyan sok kérdőívet, de szépen gyűlik a pénz! 900Ft ot ki is vettem💲 Köszi ha használod a kódom: "lodng" 😍"

"Edit: Alig jön kérdőív! Az az egy kettő is, ami jön, nem lehet kitölteni vagy lefagy! Nemrég regisztráltam. Ha szeretnél egy kis pluszt kapni, írd be a kódom: hihjo 😊"

2023. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!