Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán hogyan működik az...

Vaterán hogyan működik az előre utalás?

Figyelt kérdés
Megrendeltem a terméket, kaptam egy visszaigazoló emailt róla, és ennyi. Benne van az eladó telefonszáma és email címe (azt hittem a számlaszám is benne lesz, de nem). Most ilyenkor nekem kell felvennem a kapcsolatot vele? Vagy ő is megkapta az adataimat, és majd elküldi a számlaszámát meg a nevét az emailemre? Hogy működik ez?

2023. jún. 6. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Vevőként illik előre jelentkezni. Ha nem jelentkezel, akkor majd ő fog, de érdemes jelentkezned előre. Elkéred a számlaszámát, utalsz, ő csomagol, és küldi a csomagot.
2023. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
64%

Előre kell jelentkezni, és a biztonság kedvéért kérdezz rá, hogy pontosan mennyit utalj (szállítási költség).


Csak érdekességképpen leírom, hogy jártam egyszer egy büdös bunkóval. Többször is vásároltam egy palitól bélyegeket (gyűjteménybe). Minden alkalommal megkérdeztem, hogy pontosan mennyi lesz a postaköltség, mert volt, hogy több tételt is vásároltam egy alkalommal. Mindig kifizettem, amit írt. Erre az x-edik alkalommal rámförmedt, hogy rendszeresen kevesebbet fizettem, mint amit kellett volna. WTF??? Utána meg leértékelt a barom negatívra. Vigyázni kell, mert sajnos elmebetegek is vannak a Vaterán.

2023. jún. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Írtam neki. Remélem ő válaszra is méltat... Marketplacen már 3x jártam úgy hogy írtam az eladónak, és vagy meg se nézte, vagy nem válaszolt. Köszönöm a válaszokat!
2023. jún. 6. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Vevőként szerintem előbb illik jelentkezni. Biztosan ír majd, ha 1-2 napon belül nem veszed fel vele a kapcsolatot, de végül is neked kell a megvásárolt dolog. Egyeztessétek a pontos összeget postaköltséggel az utalás előtt. Én mindig így csinálom és csak jó tapasztalatom van a Veterás vásárlásokkal.
2023. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!