Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterafutár előre utalás /...

ForTun3 kérdése:

Vaterafutár előre utalás / mpl házhoz esetben hogy zajlik le egy adás-vétel? Új vagyok vaterán.

Figyelt kérdés

Vásárolnék videókártyát vaterán keresztül. Lecsaptam a termékre, az eladó emailben küldött számlaszámot. jam el neki az összeget+pk-t online bankból vagy a vatera küldeni fog csekket?

Mi a folyamat pontos lebonyolítása?

Nem akarom azt, hogy átverjenek nem kis összegről van szó.Az eladó annyit mondott a számlaszámra utaljam el a pénzt.

80-90 pozitívja van, mint vásárló



2016. márc. 14. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Előre nem küldenék , a futárt megrendeli és ha kihozza akkor fizeted ha kézbe van . A negatívok mi miatt lettek ?
2016. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

utald és majd küldi.


"80-90 pozitívja van, mint vásárló"


ezzel nem megyünk semmire, 1000-ből van 90 pozitív vagy 92-ből mert nem mindegy....

2016. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utalod a pénzt, utána a postás viszi a vásárolt terméket. Minden terméknél jelzi az eladó a szállítási/fizetési módotokat, és rendeléskor neked kell kiválasztani a neked megfelelőt. Ha nincs utánvét lehetőség, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem küldi el, ha nem utalsz előre. És még negatívot is kapsz, ha nem veszed meg a terméket. Ne vaktában vásárolj, hanem olvasd el rendesen az adatlapot.
2016. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

Errol az eladorol van szo 100% pozitiv.

2016. márc. 14. 19:04
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak elore utalasi lehetoseg volt, viszont tenyleg kicsit hihetetlen a termek ara, olyan 4-5ezerrel olcsobb.

Mivel elsonek veszek ugy termeket vaterarol hogy nincs utanvetel igy nem tudom mi a pontos teendo

2016. márc. 14. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt a Vaterafutár dolgot nem értem. A Vaterafutár azonos az MPL üzleti csomag küldéssel. Feltételezem, hogy a videokártya belefér egy ajánlott postakész borítékba, azaz levélküldeményként postázható.
2016. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!