Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bajom lehet az előreutalásból?

Bajom lehet az előreutalásból?

Figyelt kérdés
Általában szoktam látni, hogy előre szokták utalni a szállítás költségét az emberek de nekem ez az első alkalom, hogy így veszek valamit. Tud valahogy az illető bármilyen módon több pénzt levenni a kártyámról? Ha átverés a hírdetés akkor is csak 1500ft-ot vesztek szóval inkább a több pénzlevételtől félek

2023. jún. 6. 16:05
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem tud pénzt levenni. A te számládról csak te tudsz pénzt levenni. Utaláskor csak a számlaszámodat látja. Azzal meg nem megy semmire sem, legfeljebb utalhat rá pénzt.
2023. jún. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
46%

Sajnos sosem leszek képes megérteni az ilyen embereket. Egy webshop láttán rángatózva rettegsz, de minden további nélkül milliókat utalsz John Smith amerikai katonának, aki első látásra beléd szeretett Facebookon, meg Mary Jonesnak, aki rákos beteg és rád hagyja az 500 milliárd eurós vagyonát. Tényleg őrületes baj van az emberek elméjével.


Ja, és nem a szállításért fogsz fizetni, hanem a termékért ÉS a szállításért. Vagy mit gondoltál, hogy a cucc tán ingyen van?

2023. jún. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

sokszor szoktam hardverapróról meg mindenféle használt kütyüs online webáruházakból vásárolni de ez az első alkalom, hogy az illető előre utalva kéri a szállítás összegét. általában a termék árához szokták a szállítás díját hozzáadni és a glsnek/mpl-nek annyival többet fizetek.

2023. jún. 6. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert mi az amit rendelsz? Csináld most is úgy, mint máskor és akkor oké.
2023. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csalók, szélhámosok minden portálon vannak. Nem vonom kétségbe látatlanban az eladó jóhiszeműségét, de fura, hogy a termék árát nem kéri előre, de a szállítási díjat igen. Az is lehet, hogy látta, hogy nem vagy hajlandó előre elutalni a termék árát, ezért vágja, hogy rólad legfeljebb csak a szállítási költséget tudja lerántani. De csak feltételezem, hiszen te tárgyalsz vele, nem én.
2023. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pontosítsuk: utalást kér tőled a hirdető, vagy linket küldött, amin kártyával kifizetheted egy kamu foxpost oldalon a "szállítási költséget"?

Ha utóbbi, akkor csak a kártyád adatai kellenek, hogy online vásárlással leszipkázzanak a számládról többet is, nemcsak az 1500-at...

2023. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!