Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » UV/LED lámpát, vagy bármilyen...

UV/LED lámpát, vagy bármilyen más gépet rendeltetek már Shein-ről? Jó minőség, használható?

Figyelt kérdés

Nem tudom, merjek-e gépet rendelni.

Ruhát meg mindenféle apró vackot már nagyon sokszor rendeltem, de egy gép más. Nem tudom érvényesíteni a garanciát.

Persze az ára meg sokkal, de sokkal olcsóbb. Egy ilyen lámpa gél-lakkhoz itthon 15-30 ezer, Shein-en meg kb 3 ezer.

5 ezerért 22 darabos készlet van uv lámpával meg csiszológéppel meg minden kellékkel, azt itthon 50 ezer alatt nemigen kapnám meg.

Csak nem tudom, mennyire biztonságos. Bár arra gondolok, hogy a műkörmös boltokban is valószínüleg ugyanazok a kínai gépek vannak túlárazva...

De jó lenne, ha valakinek lenne konkrét tapasztalata, hogy valóban megköt benne a gél lakk, és minden rendben van vele.



2023. jún. 6. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Egyrészt, ne legyél már életképtelen, van egy csomó vélemény és értékelés minden termék alatt, honnan a fszomból tudjuk, hogy az adott termék jó vagy sem? Olvass.


Másrészt, van 6000 forintért is ilyen lámpa a körmösszaküzletben...


Egyébként általában nem jók, nem elég erős a fénye, nem köt meg az anyag.

2023. jún. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy... ja, nem.

Nem vagyok életképtelen.

37 éves vagyok, ezernyi internetes rendeléssel a hátam mögött, és ebből sok rendelés Sheinről van. Azt hiszem, értek hozzá.

Elég nagy arcod van így névtelenül.

Ha lenne vélemény, nyilván nem írom ki a kérdést. A kinézett gépek még újak a Shein-en, nincs róluk vélemény. Valamint ha tényleg annyira szakértő lennél, tudnod kellene, hogy a legtöbb esetben a vevők azonnal írnak véleményt, amikor megjön a csomag, és 99%-ban úgy fotóznak/írnak, hogy még fel sem próbálták, ki sem próbálták. Így van a legtöbb terméknek tökéletes értékelése, aztán pár nap múlva kiderül, hogy elég gagyi.

Körmös üzletekben az a lámpa van 6000-ért, ami Sheinen kb 1000 Ft.

Mivel rákerestem, ezért le is írtam, hogy a teljes kezesek 15-30 körül vannak itthon.

Végül nem vettem meg a 3 ezrest, mert még azt is gagyinak találtam, 12 led volt benne. 6 ezerért vettem olyat, amiben 66 led van, itthon jó eséllyel több tízezerért kapnám meg.

Na és hogy általában nem jók... honnan az infó? Mert ugye többes számban van. Ezek szerint te már többet is vettél innen? Nem gondolom... csak okoskodsz, meg fellengzősködsz, gondolom kis tiniként így képzeled magad többnek.

2023. jún. 8. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!