Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldi posta azt írja már...

Külföldi posta azt írja már átadták, de a magyar posta azt írja még nem vették át a csomagot. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Jól sejtem, hogy elvesztették?

Volt már egyszer ilyen és pont ugyanez volt. évek óta nem jön meg a csomag és csak egymásra mutogatnak, hogy az egyik már átadta, a másik meg nem kapta meg. (köztes hely nincs)


2023. jún. 23. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy van, hogy átadták már a futárnak, de magyar postához még nem érkezett meg?
2023. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mióta adták át?
2023. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2:két és fél hete.


1: ezt nem tudom, csak annyit látok a nyomkövetésnél/írták emailben, hogy

egyik kiadta a kezéből további szállításra a célországba, a másik (mpl) meg azt, hogy nem kapta még meg.


Nem értem, hogy ha lenne köztes futár, akkor (elnézem, hogy nem tudok róla) azt miért nem írják?

2023. jún. 23. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

En ezert nem rendelek olyat,amit a magyar posta hoz.


Minden kulfoldi csomagomat frlbontottak a nyugati fopostan es volt tobb amit ugy loptak el,h direkt keson dobtak be az ertesitot,amikor mar nem tudtam atvenni.

Legalis dolgokrol van szo. Paroka,nyaklancok gxuruk.


Ezek elore fizetett kulfoldi csimagok voltak.


Igy azota semmi olyat nem rendelek,amihez a magyar posta hozzanyul!!

Mindig megmondom a webaruhaznak,h nem kell semmi,ha a magyar posta szallitja meg utanvetre se.


Erdekes,h a gls,dpd,packeta SOHA nem bontja fel a csomagom es mind megkaptam. Soha nem loptak el az elorefizetsttet se.


Tegyel irasos panaszt akar emailen a postanal.


Esetleg rendorsegi feljelentest.


Soha tobbet ne rendelj toluk.

2023. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!