Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem fizetem tovább a telekom...

Bucibaba100 kérdése:

Nem fizetem tovább a telekom számlát, mi lesz?

Figyelt kérdés

Egyszer megcsináltam a Yettelnél mert jogtalanul 2x akartak velem ki fizetettni egy telefont.

A net rohadt lassú hiába a legnagyobb csomagban vagyok és Szeged központjában, a számla sokkal magasabb mint kéne, a számom régen egy szerelőé volt és folyamat zaklatnak. Telószámot nem cserélek, mert túl sok helyre kéne utána járni változtatgatni.

Az intrum is hivogat, megmondtam nekik, hogy csinaljanak amit akarnak, Autóm hàzam nincs ( ha lenne raknék anyám meg testvéreimre haszon élvezetet rá, és akkor nem tudják vinni)

Elvinni nem tudnak semmit, dolgozni nem dolgozok, nem is fogok soha, adósok börtöne nincs, mit tudnak tenni?🤷🏻‍♂️😩 szerintem semmit😌



2023. júl. 5. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz fizetesi felszolitast, aztan rendor, aztan vegrehajto
2023. júl. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jön a fizetési meghagyás, majd végrehajtásra adják a tartozásod. Utána találkozol egy önálló bírósági végrehajtóval, aki megpróbálja behajtani a szolgáltató követelését, elég nagy végrehajtási költségekkel megspékelve. Ha neked megfelel az, hogy állandóan zaklatnak, soha nem lehet hivatalos béred, bankszámlád, egyéb vagyontárgyad, nehogy lefoglalja a végrehajtó, akkor HAJRÁ! Ügyes és okos vagy...
2023. júl. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Majd valami behajtó maffia egyszer megtalál és kapsz egy betoncsizmát. Addig meg vegetálsz.
2023. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Vegyél egy domino kártyát, nyáron 2090 Ft rajta a 7 napos korlátlan net.

Egész évben meg 9900 Ft 30 napra a korlátlan.

2023. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Áprilisban még vállalkozó voltál, saját lakással, te troll.

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1223..

2023. júl. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pontosan, ezt írta ott:

"9/16 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok én is és a párom is. Egyéni vállalkozó vagyok, a jogosítványt éppen teszem le, 90nm2 lakásom van, havi másfél millió nettó jövedelemmel."

😂

2023. júl. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ma már a bátyját dobták ki otthonról... 😂


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri..

2023. júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2023. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!