Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van még olyan sportfogadó...

Van még olyan sportfogadó köztetek, akit hirtelen meglepett a Szerencsejáték törvény módosítása és a bankok letiltott tranzakciói?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok ti hogy kerülitek meg, illetve privátban tudok én is tanácsot adni ha bárkinek szüksége van rá!:)

2023. júl. 6. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Kriptot hasznalok, nem erint engem
2023. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lepett meg, lehetett szamitani valami hasonlora.


Ugyanis anno a blokkolosdi nem jott be, es a maltai liszenszu oldalakat pl bet365 es unibet nem is tilthatjak, az sertene a hatarokon ativelo szolgaltatas szabadsagat. Igy nem maradt mas mint blokkolni a penzugyeket.


Azonban gyanitom ennek lesz folytatasa, ugyanis a bwingroup kiadott egy kozlemenyt es ok azt allitjak hogy ez torvenyserto. Siman el tudom kepzelni hogy lesz ennek folytatasa csak ugy mint anno, amikor az unibet beperelte a kormanyt az Eunal.

2023. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
revolut vagy bármelyik külföldi bank. Azokat is be akarja csicskítani az mnb, de az nem fog működni.
2023. júl. 7. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nem kerülöm meg sehogy, ugyan úgy mükszik minden, csak banki átutalással tudom kivenni ami több idő nyilván (ideális esetben 3 nap) de nincs semmi para.
2023. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"de nincs semmi para."


amíg adózol utána nem is kell

2023. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már azt jelentik ha próbálkozol befizetni?

Mi lesz ha a nyereményt kifizetik??


MHB tuti jelenti ilyen közleményt adtak ki hivatalos levélben:


"Bankunk (MHB) minden külföldi online szerencsejáték oldalhoz történő tranzakciót visszautasít, majd annak fizetési kérelmeit, haladéktalanul továbbítja a szerencsejáték-felügyeleti hatóság számára.


A továbbított adatok:

a. Ügyfél neve (elnevezése) és lakóhelye (székhelye)

b. Fizetési megbízás napja, összege és jogcíme

c. Fizetési számla száma

d. Külföldi szerencsejáték oldal azonosító kód"

2023. júl. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy tudtok befizetni? Nekem Skrillen keresztül sem engedi.
2023. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!