Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyertem 10.000.000 Ft-ot egy...

Nyertem 10.000.000 Ft-ot egy műsorban de jelenleg nincs barátnőm, van egy házam, kocsim. Igy nincs mire költenem és szeretném befektetni, mibe érdemes manapság pénzt adni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 15:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
90%

Wow..gratula.

Én, mint laikus, vennék egy pesti kérót, és kiadnám. Értéktartó, plusz 100%, hogy ki tudod adni albiba.

2009. jan. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
100%
Sok a mozgásszervi beteg. Olyan ingatlant érdemes venni, ami gyógyfürdő közelében van, de mégsem terhelt napi 300 Ft. körüli üdülési díjjal. Azt folyamatosan ki tudod adni, még külföldieknek is! Segítek, ha igényled! A sok balga embert célszerű elkerülni! Vigyázz, könnyen megvezetnek, ha nem vagy szemfüles! Ib.
2009. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló Te sem lehetsz elég "szemfüles", mert tisztán látszik, hogy kamu kérdés! :)
2009. jan. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Gratulálok a nyereményhez!

Szerintem, elsősorban tényleg befektetni kellene, na jó azért szánj belőle valamennyit élményekre is, bár értelmesebb lenne a hozamok egy részét erre fordítani. Ma 10 millió forint sajnos nem sok pénz. Az ingatlanba fektetés baromság, kiadás céljából meg pláne (rokonom is ebben utazott, 3-szor 1 évre kivették a lakását, minden bérlő után komplett felújítást kellett csinálni: festés, szőnyeg- és bútorok cseréje, letört mosdókagyló, tönkretett háztartási gépek, eltört csempék, nem folytatom. Ő sem tette! Ja, és a hajdúszoboszlói fürdő melletti lakását sem tudja kiadni napi 2.000,-Ft/ fő-ért még főszezonban sem) !

Csak egy példa: emberek milliói élnek ma Magyarországon 20-30-40-50 milliót ( vagy akár ennél többet ) érő házakban miközben hónapról hónapra élnek, mindennapos anyagi problémáik vannak. Pedig lenne megoldás, pl. : ha eladnák a házukat, a pénzt „csak” bankba tennék és kamatos kamattal kamatoztatnák az bizony szép kis havi jövedelmet jelentene sőt évről évre többet. Lenne pénz albérletre, a mindennapi életre és aztán mindenre…..és idővel dolgozni se kellene minden áron.

Persze -mint mindennek- annak is van ára, hogy a pénzed bankba teszed vagy befekteted bármibe. Ha nem értesz hozzá, keress egy profit. Ő sem lesz olcsó, de meg fog dolgozni a pénzéért és meg fogja dolgoztatni a pénzed a te számodra is.

Egy kis segítség:


[link] (Mielőtt döntenél, iratkozz fel a hírlevelére, érdekes és mindenképp hasznos dolgokat fogsz olvasni.)


www.brokernet.hu vagy így: www.bankbroker.hu

sok sikert: Judit Klara

2009. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
0%
sztem ha ugy sinsen háza akkor vegyen egyet és a töbit köse le egy banknál és majd amikor valamire kel akor csak bankba kell meni
2009. jan. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!