Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyertem 10.000.000 Ft-ot egy...

Nyertem 10.000.000 Ft-ot egy műsorban de jelenleg nincs barátnőm, van egy házam, kocsim. Igy nincs mire költenem és szeretném befektetni, mibe érdemes manapság pénzt adni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 15:44
1 2 3
 11/25 anonim válasza:

Az ingatlan sem mindig jó befektetés, ez illúzió.

Lásd azt, ami az USA-ban ment. Az egész gazdasági válság oda vezethető vissza, hogy az USA-ban, felmentek az ingatlanárak, amire kitaláltak csomó jó dolgot, majd bezuhantak az ingatlanárak és mivel sok dolog épült rájuk, a hatás továbbgyűrűzött, amitől most kemény recesszióba jutott az egész világ.

2009. jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
62%
Tudod te, mire lehet költeni, látod, nem kell minket kérdezni. Aki meg nem tudja mire költeni, tényleg adja nekem, itt bőven lenne mire. Se házam se semmim... a net se az enyém.
2009. jan. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
Javaslom, vidd el édesanyádat az óhaja szerinti útra. Ami ezek után marad, s nem tudod mit kezdj vele, most a legjobb és értékálló befektetés szerintem az ingatlan!! Ne fecséreld el semmire és senkire. Ne a pénzedig tartson a szeretet. Aki eddig is barát volt az marad, az újak haladjanak!!
2009. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok!

A bankba nem túl szerencsés lekötnöd, mert: - kisebb a hozamod

2009. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Folyt köv.: - kisebb a hozam, de viszont bármikor hozzáférhető.

- kamatadó terheli a bankban lekötött pénzt

- befektetni célszerűbb lenne, de ne az interneten keresgélj rá, hanem egy szakember segítségét kérd, aki neked kidolgozza az igényeidre szabott program csomagokat.

- fontos: több cégtől kérj program csomagokat.

Ha gondolod segíthettek ebben....

iti

2009. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Gratulálok! (szörnyű érzés lehet:D)


Én csak azt javaslom, hogy nagyon gondold meg kinek adsz, mire költöd. Ha ügyes vagy, akkor ebből azért meg lehet alapozni egy korrekt jövőt. Aztán ha már a pénz neked dolgozik, akkor is rá érsz adakozni meg osztogatni, arra mindig lesz jelentkező. :)

Persze anyukád az más téma, én is biztos teljesítenék ilyen régi kívánságot édesanyámnak. De túl sok másra nem osztogatnám, az biztos. A lottónyertesek nagy része is pár év alatt eltapsolja/adakozza a könnyen jött nyereményt aztán alsóbb életszínvonalra kerül, mint lottó előtt. Szóval csak óvatosan... (nem véletlen a mondás, hogy ami könnyen jön, az könnyen mehet is)

2009. jan. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
48%
Majd én leveszem a válladról a gondot!!!! Elmegyek veled vagy akár el is költhetem helyetted drága!!!!
2009. jan. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
90%
Szerintem is ingatlanba fektetni,aztán kiadni bérbe, talán a legjobb befektetés! Lazíts is belőle feltétlenül! Iratkozz be olyan tanfolyamra, nyelviskolába, stb.,ami később hasznodra válhat.(Ezt biztosan nem tudják Tőled elvenni!) Sírva, de jó szándékkal írtam, mert engem az ellenkezője fojtogat. Üdv.:E.
2009. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
48%
Úgy látom, elég sokan komolyan vettek.Csak azon csodálkozom, hogy nem a párkeresőben hirdettél.Az első mondat összes állítása(!?!) így is hangozhatna:biztos anyagiakkal rendelkező...Úgy látszik, másoknak van eszük, mert kevés volt az ajánlkozás.Nagyon unatkozol?
2009. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
48%
Szerintem fektesd belém. Hamarosan egyedülálló leszek, segíthetek elkölteni:-)
2009. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!