Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi alapján választasz webshopo...

Mi alapján választasz webshopot, ha egy konkrét termék megvásárlása a cél?

Figyelt kérdés

2023. aug. 25. 16:49
A kérdező szavazást indított:
A legolcsóbb helyről rendelek még akkor is ha "noname" webáruház.
Inkább megveszem drágábban egy ismert áruházból (emag, alza)
Olcsó termékeknél megkockáztatom a "noname" áruházat, drága terméknél inkább emag, alza ...stb
Teljesen más szempontok alapján választok.
Véletlen rákattintottam az egyik válaszra, de a buta gyakorin nem lehet visszavonni.
10 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Időnként további szempontok is vannak. Pl. át lehet-e venni a terméket átvételi ponton vagy csomagautomatánál. De volt már olyan is, hogy egyetlen kábelcsatlakozó kellett, de volt olyan webshop, ahol a minimális rendelési érték ennél több volt.
2023. aug. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég speciális, szakmához kötődő termékeket szoktam venni, 1-2 alkalommal per szezon. Azt szoktam megnézni hogy lehetőleg egy webáruházból tudjam az összeset. Kb 2-3 van ami szóba jöhet (ezek nem tudom noname-nek számítanak-e, bejegyzett, komoly cégek, működő lerakattal, nyitvatartással stb.), ezekből választok 1-2-t. Erre is a covid alatt szoktam rá de nem tervezek leszokni, még mindig sokkal egyszerűbb mint ugyanezt szaküzletekkel végigjátszani és vegigjárni. Emag és hasonlók nálam kizárva, értelmes módon ezeknél nem találtam még semmit ami nekem kell.
2023. aug. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé változó. Kutyakaját pl. mindig ugyanonnan, a megszokott helyről rendelek. A mosogatógéphez tablettát mindig onnan, ahol épp a legolcsóbb, ha elektronikai cucc, akkor onnan, ahol jobb a garancia és/vagy a szállítás feltétele. Ha meg valami spéci cucc, akkor amit éppen találok (persze a nagyon noname boltokat kivéve).
2023. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!