Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogáson rendeltem Foxpost...

Jófogáson rendeltem Foxpost automatába, de lehet nem veszem át. Mi a következménye?

Figyelt kérdés

Időközben kiderült, hogy csaló a hirdető és az üres dobozt fogja nekem beletenni az automatába.


Bukom a szállítási költséget és ennyi?


2023. aug. 26. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha utánvéttel kérted semmit sem buksz amíg nem fizetsz, visszamegy a feladónak. Ha utaltál az eladónak azt teljesen buktad, akkor inkább vedd át az üres dobozt, mert bizonyíték ha rendőrségi feljelentést teszel.
2023. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Nyilván mivel nem írtad hogy előre fizetve vagy utánvétellel ezért csak a Foxpost részéről tudnék válaszolni. Ami nem ér sokat, ha előre kifizetted.

Honnan tudod, hogy csaló és üres dobozt fogsz kapni? Legközelebb rendelés előtt olvasd el a visszajelzéseket az eladóról.

Milyen értékben rendeltél? Mert ha pár ezer forintos tételben akkor tanulópénz. De ha több tízezres tételben amit igazolni is tudsz (pl. Egy banki utalás igazolása) érdemes lenne a rendőrségre menni. Ha nem te vagy az első akit ilyen mértékben megkárosított lehet foglalkoznak az üggyel. Olvastam már siker sztorikat.

2023. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig megy ez az üres dobozt feladok téma? Macera a futárnak, macera a vevőnek, miért éri ez meg?
2023. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már írtam volna, hogy nem egy fair dolog, de ha csaló az illető, akkor szerencséd van. De hogy derült ki? Amúgy pont ezért nem szeretem a Jófogás, MP, stb. oldalakat, mert ilyenekbe bele lehet futni. A Vaterán nem szórakoznak ilyenekkel.
2023. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!