Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valami következménye, ha...

Van valami következménye, ha FoxPost automatából nem veszem át a csomagot?

Figyelt kérdés
Az Extreme Digitaltól rendelnék így. Ha megjön a csomag, de közben valamiért már mégse kell, simán otthagyhatom és visszaviszik, vagy utána fizetnem kell majd a visszaküldést az ED-nek?
2017. dec. 3. 04:56
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Igen van: vannak olyan webáruházak, ahol a rendeléssel elfogadod a felhasználási feltételeket (amit persze általában senki nem olvas el) és abba beleteszik, hogy az át nem vett csomagnál a szállítási költséget ki kell fizetned.


Magánvéleményem, hogy igen csúnya dolog mások idejével és pénzével szórakozni - az internet nem játszótér. Még meg se rendelted a terméket, de már azon filózol, hogy nem veszed át - NO KOMMENT.


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

2017. dec. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Rengeteg a munkájuk a futároknak - főleg így karácsony előtti időszakban - minek rendeled meg, ha úgysem kell?

Miközben a Te át nem vett csomagodat szállítják, olyanok meg hátracsúsznak a szállításban, nem kapják meg, akiknek TÉNYLEG kellene, pl. karácsonyi ajándéknak.

2017. dec. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Nem arról van szó, hogy nem kell, mert szükségem lenne rá, csak 12 ezer lenne, és mi van akkor, ha valami nem várt kiadás közbejön, míg kiszállítják, ami miatt nem tudom most átvenni.
2017. dec. 3. 17:06
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem biztos, hogy van pénzed rá, akkor nem rendeled meg, ennyi. felnőtt embereknél, akik felelősséget vállalnak a saját cselekedeteokért - legalábbis így szokás.

10 éve vásárolok az interneten, még soha nem fordult elő, hogy valamit visszamondtam volna. Felnőtt ember módjára el tudom dönteni, mi az, amire szükségem van és mire nem :-)

Nem azt mondom, hogy soha nem jött közbe semmi, de ha pengeélen táncol a kifizetés, akkor nem rendelem meg.

2017. dec. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
67%
Na, az ilyen emberek miatt küldök mindent kizárólag előreutalás után. Legszívesebben mellékelném ezt a dumát mindenkinek, aki utánvéttel akar fizetni a Jófogáson. Na persze, most nagyon kell, de a jövő héten már valahogy nem lesz pénzed rá. Röhejes...
2022. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ennyi idő után, de át lett véve. Amúgy még csak akkor töltöttem be a 18-at, szóval annyira nem voltam nagy felnőtt az alkalmi diákmunkákkal. Szükség volt rá, csak sokalltam az összeget.
2022. aug. 23. 01:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én is rendeltem többször is filmzenei CD-t az erre szakosodott webáruházakból, az egyiknél van olyan is (webáruházat most nem nevezném meg) hogy

"Elolvasom és elfogadom a Vásárlási feltételeket és az Adatvédelmi nyilatkozatot.

Továbbá tudomásul veszem, hogy a megrendelés elküldése fizetési kötelezettséggel jár."

Van egy jelölőnégyzet, amivel be kell pipálni ha elfogadod a fentieket és azt hogy fizetési kötelezettséggel jár. Ha egyetértesz vele akkor megrendeled.

2023. júl. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha sokalltad akkor mégis mi a fsznak rendelted meg?

Ha sokallod az árát akkor nem az a megoldás hogy amíg megjön eldöntöd átveszed e, hanem egyszerűen nem rendeled meg..

Erre az sem kifogás, hogy 18 éves voltál, egyszerűen csak simán buta vagy.

nov. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
58%
Nincs következménye, csak visszaküldik a csomagot.
dec. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!