Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van másra is lehetöség?

Van másra is lehetöség?

Figyelt kérdés

Hogy lehetek milliomos/gazdag?


1. Lehetőség ha a szüleim gazdagok és abba születek vagy öröklök.


2. Ha jól nézek ki és ősszejövök egy gazdag csajjal.


A 3. Ha nagyon okos vagyok és tanulók mint az állat rengeteget és majd a szakmának keresek ennyit.


1- Na nálam ez a veszély nem áll fenn.


3- Ebben sem álmodozik mert nem vagyok egy lángész szerintem még az érettségin se fogom tudni lerakni...


2- Csak ebben látok lehetőséget ha más nincs.

Viszont egyáltalán nem nézek ki jól.


Jó az arcom rendben de nagydarab vagyok.


Annyi az előnyőm, hogy kedves, megértő, jószívű és gondoskodó vagyok.


Van esetleg ötlet/tipp hol találok ilyen lányokat?

Akik gazdagok és korombeliek?

17 éves vagyok.


Vagy van esetleg más lehetőség is ami elérhető lenne számomra?



2023. szept. 9. 07:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Nincs. Nem lesz mindenki gazdag, sőt.
2023. szept. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sőt?
2023. szept. 9. 08:05
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Sőt, a legtöbben kifejezetten szegényék lesznek, egész életükben.
2023. szept. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Van más opció is.


17 évesen nem gazdagnak kell lenned, hanem meg kell tanulnod dolgozni és kezelni a pénzt.

2023. szept. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Tanulmányozd a gazdagok életútját, s rá fogsz jönni, hogy milyen utakon lehet a gazdagságot elérni.


A főbb irányok, amelyek által önerőből gazdaggá lehet válni:


1) Színész, zenész. Tehetség nélkül nem megy. Ha Amerikában születsz, nagyságrendekkel jobbak az esélyeid, ám ezzel együtt is rendkívül alacsonyak.


2) Vállalkozás. Tehetség nélkül nem megy, ám tanulható. Sok esetben tőke nélkül korlátozottak a lehetőségek. A kockázat rendkívül magas, főleg az elején, s főleg nálunk, ebben a fidesz által kreált full bizonytalan gazdasági és jogi környezetben.


3) Tőzsde. Rugalmas, már akár egy szál okostelefonnal/laptoppal és akár csupán 10-20e Ft-tal is elkezdhető. Természetesen rendszeresen tolni kell bele az újabb megtakarításokat, növelni a tőkét, ám 10-40 év alatt a gazdagság könnyen, szinte bárki által elérhető általa.


4) Network marketing (MLM). Sokan szidják azok közül, akiknek halvány fogalmuk sincs arról, hogy a létező legkorrektebb értékesítési forma, egyetemeken is a tananyag része, s világszerte dollármilliomosok tízezreit "termelte ki" az elmúlt 50 évben. Szinte nulla forint befektetésével is elkezdhető, ám sokkal gyorsabban indul, aki kezdésként bele tud tenni 100-200e forintot, s napi néhány óra munkaidőt.


5) Egyéb befektetések. Pl. műkincsek kereskedése, komoly hozzáértést igényel, a gazdagodás útja lassú és bizonytalan. Ingatlan is jó irány lehet, ám ez komoly tőkét igényel, így a legtöbb ember számára elérhetetlen.

2023. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Lehet leszavazni, attól még igazam van. Ha adok a srácnak 10 milliót, akkor 99%, hogy nem fog belőle tudni profitot termelő vállalkozást építeni. Ezért kell tanulnia és megtanulni bánni a pénzével.
2023. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-os! Hidd el tudnék, nem is kellene 10 millió elég lenne max. 2 millió is és az életem rá, hogy fél éven belül visszaadnám a dupláját is simán.
2023. szept. 9. 15:22
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Ugye ismered a mondást, hogy a pénz nem boldogít? Attól még, hogy pénzed lenne, ugyanaz a nagydarab kövér pasas lennél, mint most, akihez nem vonzódnak a nők, max. a pénze miatt, de az kinek kell? Nekem nem kellene, hogy a pénzem miatt szeressenek. Az 5-ös mindenféle pénzügyi tanácsot adott, ahelyett, hogy azt írta volna, pénz nélkül is lehetsz boldog, ha van tudásod, ha van melletted egy olyan nő, akit szeretsz és viszont szeret, ha vannak aranyos gyerekeid, de ehhez mindenekelőtt magadat kell fejlesztened, hogy művelt ember legyél, olvass sokat, és akkor talán találsz egy megfelelő társat, és elsősorban fogyjál le! Sportoljál, a sport is örömforrás, mert az adrenalinszintet növeli.
2023. szept. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

"2 millió is és az életem rá, hogy fél éven belül visszaadnám a dupláját is simán."

:D :D :D :D :D

Forexen, victory-módszerrel?

2023. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, ha 10 000 ft-ból nem tudsz egymilliót csinálni fél év alatt, akkor 2 millióból sem fogsz tudni 4 milliót csinálni, ebben biztos lehetsz.
2023. szept. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!