Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van másra is lehetöség?

Van másra is lehetöség?

Figyelt kérdés

Hogy lehetek milliomos/gazdag?


1. Lehetőség ha a szüleim gazdagok és abba születek vagy öröklök.


2. Ha jól nézek ki és ősszejövök egy gazdag csajjal.


A 3. Ha nagyon okos vagyok és tanulók mint az állat rengeteget és majd a szakmának keresek ennyit.


1- Na nálam ez a veszély nem áll fenn.


3- Ebben sem álmodozik mert nem vagyok egy lángész szerintem még az érettségin se fogom tudni lerakni...


2- Csak ebben látok lehetőséget ha más nincs.

Viszont egyáltalán nem nézek ki jól.


Jó az arcom rendben de nagydarab vagyok.


Annyi az előnyőm, hogy kedves, megértő, jószívű és gondoskodó vagyok.


Van esetleg ötlet/tipp hol találok ilyen lányokat?

Akik gazdagok és korombeliek?

17 éves vagyok.


Vagy van esetleg más lehetőség is ami elérhető lenne számomra?



2023. szept. 9. 07:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

@10


Rosszak az arányok a példádban.

2023. szept. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, 18 éves korodig nem tudsz hivatalosan pénzt csinálni. Dolgozni tudsz a pénzért, de "csinálni" vállalkozóként vagy egyéb, önálló tevékenységként nem.


Azt viszont senki és semmi nem tiltja, hogy elkezdj kreatívan egy használtcikk adok-veszek tevékenységet. Vaterán, jófogáson, facebook-marketplace-en, tematikus csoportokban és oldalakon bármikor találhatsz olyan eladó tárgyakat, amiket (túl) olcsón kínálnak vagy alkudni lehet az eladónál, így érdemes megvásárolni és drágábban eladni. A helyi vagy környéki használtcikkpiacokon is lehet sokkal drágábban eladható kincseket találni.


Ha most csak 17 vagy, amire 18 leszel, s ha jól csinálod, simán össze tudod rakni azt a kétmilliót.


Rajta, mutasd meg (magadnak), hogy képes vagy-e pénzt csinálni!


Nézd meg a "Milliárdos álruhában" sorozat (minimum) első évadát, sokat lehet meríteni belőle!

2023. szept. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Itt van pl. egy érdekes tipp: https://www.youtube.com/watch?v=njj6nkiNh4U
2023. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az álmodozástól, töprengéstől biztosan nem leszel soha milliomos.


Ha tanulsz, fejleszted a tudásodat, megismered, hogyan működik a gazdaság, a pénzügyek, milyen szabályosságai vannak, minek milyen következményei vannak, akkor akár egyszerű emberként is meg tudsz gazdagodni.

Nyilván annak könnyebb dolga van, aki eleve jó körülmények közé születik, eleve képben van a családja a gazdasági kérdésekben és már szinte az anyatejjel szívja magába. De attól, hogy másnak könnyebb dolga és jobb lehetőségei vannak, mint neked, még le tudod dolgozni a hátrányodat. Csak ehhez fontosabb, hogy a saját fejlődéseden dolgozz, ahelyett, hogy sajnáltatnád magad miatta, hogy milyen helyzetben vagy. Az adottságaid nem változnak a panaszkodástól. Viszont, ha dolgozol, tanulsz, fejleszted magad, attól változni fognak az eredményeid. Csak rajtad múlik, hogy az időt és energiát mire használod, panaszkodásra, vagy fejlődésre és gyarapodásra.


Rengeteg tudás elérhető extrém olcsón, sőt teljesen ingyen is. Csak rajtad múlik, hogy a netet panaszkodásra, cicás videókra és egyéb szórakozásra használod, vagy arra, hogy fejlődjön a tudásod és a lehetőségeid.

2023. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!