Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kínaiaktól rendelt utánvétes...

Kínaiaktól rendelt utánvétes GLS által kiszállított csomagban nem a megrendelt cipő volt hanem valami olcsó bóvli, kínai nem jelentkezett az emailre, vissza tudom szerezni még a pénzem?

Figyelt kérdés

2023. szept. 21. 12:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%
Érdekes, én beírom az ecipőn, hogy mit akarok és kihozzák trendiség nélkül. A cipőboltban meg ülhetnék hiába, mert egyik cipőmárkát se árulják, akitől hajlandó vagyok cipőt venni
2023. szept. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Ugyanígy jártam! Ma jött meg a sál a cipő helyett!

Én már a rendelés napján jeleztem az OTP- nek, hogy valószínűleg csalás áldozata lettem, mert levontak egy nagyobb összeget, mint amennyibe a cipő került volna.

Utánanéztem a neten, hogy mi van fent azzal az emailcímmel kapcsolatban ahonnan ők üzeneteket küldtek, a neten fent volt, hogy csalás és egy sálat küldenek a termék helyett.

Az emailcímek a következők:

cs@vmcustomer.com

auto2@vmcustomers.com

2023. szept. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Utolsó vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy engem az OTP kártalanított.
2023. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok meddig fogja ezt tűrni a bank, hogy a sok digitális analfabéta hagyja átb*szatni magát, aztán hozzájuk megy kártérítésért sírni.
2023. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!