Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Piacfelügyeleti hatóságnál...

Piacfelügyeleti hatóságnál dolgozó mérnökök, munkatársak sokat utaznak országszerte az ellenőrzések miatt?

Figyelt kérdés

2023. szept. 25. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mert kiberbiztonsági mérnök vagyok, így havi 1x jelenek meg közös meetingen és ennyi.
2023. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én esetemben gépészmérnök vagyok. Azt olvasom a BFKH lapján, hogy rendszeresen jelennek meg üzemeltetőknél, cégeknél, kiállításokon stb. a munkatársak. Ugye gépészet alá nyomástartó berendezések, villamos gépek stb. tartoznak, amiket ellenőrizni kell.


Nálam a rendszeres utazás kizáró ok, mert ugyan van jogsim ,de vezetni nem tudok, nincs kocsim.


Holnap lesz interjú, és ha utazni kell rendszeresen, akkor el se megyek rá, mert tárgytalan...

2023. szept. 25. 14:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem sok mérnök járná am az országot céges ügyekben saját kocsival. Legalabbis aki ad magára. De esetek többségében a normális cégek el sem várják ezt, ha menni kell céges ügyben adnak céges autót. Ha van jogsid akkor ezért ne mond le..
2023. szept. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És jellemzőbb ilyen pozíciók esetében, hogy az embernek mondjuk pár szonszedos megyényi távolságot kell lefednie, nem minden héten Sopronból Debrecenbe járnia. Persze jobb helyeken... azert ha mondjuk ahol laksz meg azon kívül 1-2 megyebe át kell járni néha azért az vállalható am sztem. Plane ha reggel munkahelyen veszed fel a kocsit és munkaidoben utazol, fizetve az utat .
2023. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De mondom nem tudok vezetni. Teljesen elfelejtettem.
2023. szept. 27. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!