Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Admiral Markets ügyfélként...

Vegyész76 kérdése:

Admiral Markets ügyfélként volt-e valakinek rossz tapasztalata pénzvisszatérítésnél? Ha igen mi volt pontosan a probléma. Akinek nem volt problémája az kérem ne írjon.

Figyelt kérdés
AM visszatéríténél egy jelentős összeg egy részét "elfelejtettek" átutalni, megy a huzavona, papírjuk van hogy minden pénzt átutaltak, dehát a számok nem hazudnak.

2023. szept. 27. 18:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Úgy látom az OTP felé kell vennem az irányt. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2023. okt. 3. 09:02
 12/16 A kérdező kommentje:
Most kaptam egy levelet AM ügyfélszolgálat Norbitól hogy 91 Euró kompenzációt átutalták az egyik kereskedési számlámra. Az a pénz eddig is ott volt , én utaltam át a számlámra. Nem akartam már semmit rosszat írni róluk, de vagy sok dolga van és nem tudja követni az eseményeket, vagy simán hülye.
2023. okt. 3. 11:22
 13/16 A kérdező kommentje:

Megvan a hiány oka: az Barclays bank értesítés nélkül, indokolatlanul visszatartotta a jelölt összeget. AM intézkedésére jóváírták a pénztárcámon.

Konklúció: piros pont az Admiral Marketsnek, fekete a Bank(ok)nak.

2023. okt. 4. 10:57
 14/16 anonim ***** válasza:

"Megvan a hiány oka: az Barclays bank értesítés nélkül, indokolatlanul visszatartotta a jelölt összeget"

Erre mondaná az öreg zsidó, hogy "ügyes"! 😂

Képzeld, ha ezt tízezer tranzakciónál megcsinálják...

És ez a bank áll a Revolut mögött is...

Megérne egy levelet a Brit Pénzügyi Felügyeletnek is, nézzenek már rá kicsit a bankjukra...

2023. okt. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Az Admiral Markets a legjobb brókercég.

Új sor. Ez nem fizetett reklám, ez a tapasztalat.

A bankoknál meg ott ül a sok "öreg zs.dó" és statisztikai alapon tudják hogy

10 ilyen lehúzásból 8-nál nem jön rá az ügyfél ki nyúlta le, tehát tiszta profit. Pontosítom a végeredményt az OTP nyomozás eredményeként: a magyarországi Raiff...sen bank vonta le a jelölt összeget, de vissza kellett adnia. Sajnos. Neki sajnos.

2023. okt. 6. 21:03
 16/16 A kérdező kommentje:
Az embert az élete során annyi atrocitás éri, annyi lehúzással, csalással találkozik, hogy idővel lassan " bekeményít", többet nem hagyja magát átverni. Ha átverik akár 500 Ft-al, képes lesz minden követ megmozgatni hogy visszakapja. És nem a pénz miatt. Az elv miatt. Hogy ne higgyék egyesek hogy bármit megtehetnek más kárára. Ezért üzenem mindenkinek hogy senki ne hagyja lehúzni magát, álljon ki magáért.
2023. okt. 6. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!