Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki SHEIN-ről már rendelt...

Aki SHEIN-ről már rendelt hogy kezelte ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Számtalanszor rendeltem már de most először történt olyan, hogy a megrendelt termék helyett egy teljesen másikat kaptam. Több ruha volt a csomagban de csak eggyel van probléma, tehát az, hogy valaki mással elcserélődött a csomagom ki van zárva.

Azt tudom, hogy van “return, refund” opció, azt viszont nem hogy ez pontosan miképp működik. Az érdekelne, hogy ha visszaküldöm a kapott terméket akkor ők mindenképp csak pénzt küldenek vissza, vagy az eredetileg általam megrendelt nadrágot.

Megköszönném a segítséget, sokat jelentene!

( A kérdés azért pénzügy kategóriában van, mert a témához ennél közelebb álló nem volt)



2023. aug. 24. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ezt elengedném, a visszaküldés és részükről a pénz visszaküldése elég macerás, szerintem nem éri meg. Drága termék volt?
2023. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!