Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Revolutnak van olyan ügyfélszo...

Revolutnak van olyan ügyfélszolgálata, ahol emberrel beszélhetek magyar nyelven?

Figyelt kérdés
Az MI-vel nem megyek semmire, még túl buta.

2023. szept. 30. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul szerintem nincs. Angolul én már beszéltem ügyfélszolgálattal.
2023. szept. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lettül?
2023. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs. Szarban vagy.
2023. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 readymix ***** válasza:
Angolul már többször chateltem velük. Informatívak és segítőkészek voltak.
2023. okt. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát, nekem csak a mesterséges intelligenciával sikerült chatelnem. Az is segítőkész volt, de kicsit butácska.

Közben én is utánanéztem, tényleg nincs magyar, de még angol telefonos ügyfélszolgálatuk sem, ill. utóbbi állítólag nagyon korlátozottan.

Szóval, addig kell próbálkoznom az MI-vel, amíg valahogy le nem tudom rázni, hogy legalább emberrel chatelhessek.

2023. okt. 1. 09:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A Wise-nál van magyarul tudó, ha lecserélnéd a bankodat.
2023. okt. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, lehet, hogy rákényszerülök, mert a revolut egyszerűen nem fogadja el az igazolványkép fotómat. Már több alkalommal próbálkoztam, szerintem tökéletes a fotó, de nem hajlandó elfogadni. Vagy indoklás nélkül, vagy hülyeséggel indokolja (pl. hogy nem látszik az alja, pedig teljesen jól látszik.)
2023. okt. 1. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!