Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amazonról hogyan lehet vásárol...

Amazonról hogyan lehet vásárolni dolgokat?

Figyelt kérdés
Mindig elakadok a fizetésnél, mert nem találom se a PayPalt, se a banki átutalást, csak hitelkártya van meg ismeretlen fizetési metódusok. Ilyenkor mit tudok csinálni?

2023. okt. 21. 16:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

A hitelkártya teljesen normális, az eladók számára biztos módszer.

Amit csinálhatsz, hoyg kiváltod a hitelkártyát és nincs tovább semmi gond.

2023. okt. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Fizesd ki bankkártyával. Én is úgy szoktam
2023. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem fizetek online kártyával. PayPal vagy banki átutalás az opció nálam, hihetetlen hogy egy ekkora kereskedőnél 2023-ban nincsen egyik sem...
2023. okt. 21. 17:09
 4/19 anonim ***** válasza:
57%

Minden normális ember iylen esetben a bankkártyát/hitelkártyát használja, aki nem képes a 21. századi módszereket használni, az magában keresse a hibát.

Az Amazon sok évtizede a modern követekményeknek megfelelö módszereket használja, nem az elavultakat.

Jóhogy már nem akarsz odamenni és a kezükbe nyomni pár ezer forintot készpénzben!

2023. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Tényleg, a PayPal mennyire elavult... Az hogy neked nincs az nem egyenlő azzal hogy elavult. Az eBay, meg kb. az összes normális nagykereskedő első számú opciója, talán nem véletlenül. Pont, hogy a bankkártya ami elavult és kockázatos is a PayPalhoz képest.
2023. okt. 21. 17:20
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

Paypal-t azt én sem értem, de az kb. olyan mintha kártyával fizetnél.

De van egy ilyen: Payment Using Direct Debit ez ha jól értem valami díjbeszedési megbízás.

2023. okt. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Kevered a dolgokat.

Az ebay esetén a paypal elfogadható opció, met ott magánszemélyek adnak-vesznek, és emiatt kell az a lehetöség, hoyg nemteljesítés esetén legyen lehetöség a vételár visszaszerzésére.

Az amazon viszont egy nagy üzlethálózat, ellenörzött eladókkal, ott semmi esetben sem lenne jogos a pénzt visszahívni - ha valami nem megfelelö valamiért, visszaküldöd, ök meg a pénzt.

Egyébként éppen a kreditkártya az, ami mindkét fél számára megfelelö, korszerü dolog, de ha neked nem tetszik, nem kell venni semmit, nem fognak sírni amiatt, ha te kimaradsz náluk mint vevö.

2023. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Mi a kockázatos a bankkártyában?
2023. okt. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, hogy nem tudja visszahívni a pénzt, az amazon többek közt azért sem engedi a paypalt, mert rengeteg ilyen család volt (föleg a keleti országokból), hogy megkapták az árut és utána visszavették a pénzt is, és "ingyen" szereztek sok mindent.
2023. okt. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Vicces, megpróbáltam felvenni a kapcsolatot a supporttal, természetesen ez sem sikerült, mi meglepő, mikor fél óra várakozás után bezártam a chatablakot, felugrott egy ilyen üzenet: "Your feedback is helping us build Earth's most customer-centric company."

Azt hittem lefordulok a székről a nevetéstől. "Legvásárlóközpontúbb cég", aha, annyira hogy normális fizetési mód sincs náluk, és customer support se. Tehetnek egy szívességet, csak azt sajnálom hogy máshonnét meg nem tudom megvenni amit akartam, mert ebayen meg a rohadt hiénák miatt 3x annyiba kerülne.

2023. okt. 21. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!