Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Amazonról hogy tudok áfamentes...

Amazonról hogy tudok áfamentesen vásárolni a vállalkozásomnak számítógépalkatrészt?

Figyelt kérdés
Áfakörös vagyok, van közösségi adószámom.

2023. jan. 9. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
2023. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amúgy majd írd meg sikerült-e, mert én regisztráltam és az istenit nem akar nettóra kijönni a fizetendő, úgyhogy még nem rendeltem
2023. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja és rohadtul nem fogadja el a privát accountom telefonszámát (több telefonom meg nincs), meg kellett adjam valaki más számát, de így is sikerült behúzza a privátról a szállítási címet valahogy
2023. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi az infot! Írom majd ha van előrelépés, egyelőre a vat/manage oldalon pendinget ír.
2023. jan. 9. 19:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Kb 3 nap és verified lesz
2023. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszer megpróbáltam a német Amazonról, meg is adtam a közösségi adószámot, de nagyon furák voltak: felfüggesztették az accountomat és faxon(!!!) akarták elkérni a cég bankszámlakivonatát. Nyilván nem küldtem el, az nem tartozik rájuk, végül máshonnan rendeltem.
2023. jan. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Az is lehet, hogy az volt a gond, hogy máshova kértem a szállítást, mint amit számlázási címnek megadtam, talán így akarják megakadályozni a drop-shippinget. Vagy a webkártyás fizetés volt a probléma, mert pl. nem kértek CVC kódot. Nem igazán derült ki a számomra, egy értelmezhetetlen sablonválaszt küldtek, de ez már kb. 5 éve volt.

2023. jan. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Frankó, én se a székhelyre szállíttatnék, ott nem nagyon vagyok
2023. jan. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Eddig úgy néz ki hogy sikerült! Verifikálták a vat számom, most már nettóban mutatja az árakat! Még nem adtam le rendelést, írom ha netán valami gebó lenne. Én sem a székhelyemre akarok rendelni, hanem külföldi EU-s címre.

Mindezt a német amazonon, az uk-n is megcsináltam ugyanezt kíváncsiságból, viszont ott verifikáció után checkoutnál a címnél dob egy hibát.

2023. jan. 10. 18:20
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha valakit érdekel, úgy tűnik nálam megvan a bibi és én vagyok a hülye.

Subtotal pont annyi, mint az ÁFÁs ár, mert a szállítási díj véletlen pont annyira jött ki, mint az ÁFA 😂

Hétvégén meg is rendelem, mert természetesen akkora balfék vagyok, hogy az eurós céges kártya nincs nálam és nem tudom hozzáadni, mint fizetési mód

2023. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!