Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vinteden miert kell elore...

Vinteden miert kell elore csomagmeretet valasztani, ha feladasnal maga az automatanal az osszes meretet felajanlja 0ftert ?

Figyelt kérdés
Remelem nem en cseszek el valamit, ma voltam feladni az eladasokat, dehat semmi ertelmet nem latom igy , h elore valasszak csomagmeretet, odamentem es az xxs-xxl ig vagy amik vannak mindet kiirta, h valasszak es mind mellett 0ft volt. Es ki is probaltam, m egynel hezitaltam, h s vagy m meret es kinyitotta siman az m meretut is es elkuldte.
2023. nov. 8. 02:30
 1/1 A kérdező kommentje:
Meg most en az se ertem , hogy az osszes posta 800ft ha kicsi csomag ha a legnagyobb? Dehat akkor mindenki igy postazna sima automata v posta helyett es mindig csak 800ft lenne. Vagy tenyleg en nem ertek valamit😆😆😆
2023. nov. 8. 02:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!