Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen ember az, aki olcsón,...

Milyen ember az, aki olcsón, vagy bolti áron megveszi a hiánycikknek számító gyerek termékeket, majd bolti ár felett adja el?

Figyelt kérdés
Pl. Lidl játékkonyha jut eszembe, de biztosan van más is. Reggel verekednek érte a boltban, majd Marketplace-en 5000-rel drágábban adják, és látszólag meg is veszik. Vagy a használt is annyiba kerül, mint az új. Más termékkel és célcsoporttal nincs ilyen tapasztalatom, de biztosan léteznek.

2023. nov. 8. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Honnan tudjuk, hogy egy idegen milyen ember?
2023. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Élelmes.
2023. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

A kereskedelem erről szól. Én az ilyen embert jó kereskedőnek tartom.


Milyen ember az aki nem megy el hajnlban a Lidlbe megvenni a játékkonyhát, hanem délután +5 ezerrel drágábban megveszi?

2023. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Írsz a lidl ügyfélszolgálatnak és megmondják hol lehet venni


Vagy megkérdezed az eladót udvariasan és ha van a raktárban még kapsz. Én ma kaptam így olyan cuccot, amiből egy darab nem volt már kint

2023. nov. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
okos
2023. nov. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
5-ös mennyi ész kell szerinted hozzá, hogy drágábban adj el valamit, mint amennyiért megvetted? :D
2023. nov. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Több mint amennyi a kérdezőnek van
2023. nov. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
A kérdező egy álom világban él.
2023. nov. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Felvásárolja mások elől, hogy aki reggel dolgozik, az már ne vehesse meg. Van aki szerint pofátlanság, kapzsiság, nem tisztességes haszonszerzés. Tudom, hogy lehet rendelni, foglalni a Lidl-nél, maga a jelenség érdekel, hogy bolti cuccot drágábban adnak bolton kívül. Kisgyerekes csoportokban ezért szétszedik az eladót, hogy hogy merészeli, kap hideget, meleget. De pénz mozgatja a világot, mindenért annyit adnak, amennyit ér. Direkt tettem a kérdést pénzügyekhez, nem gyerekes kategóriába, mert ott teljesen más a megítélése. 6-osnak: szerintem ész és szemfülesség, esetleg szerencse kell megtalálni azt a terméket, amiért bolton kívül többet adnak, mint az eredeti ára. Ez azért elég ritka, nem jellemző átlagos bolti cuccokra.
2023. nov. 9. 08:48
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Leleményes?
2023. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!