Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen oldalak vannak ahol...

Milyen oldalak vannak ahol tényleg akciók vannak Black Fridaykor?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra ahol nem csak fentebb viszik az árát a termékeknek 3-4 nappal a black friday előtt, hanem ténylegesen akciós lesz a termék és kedvezőbb áron lehet őket megvenni.

2023. nov. 14. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Nincsen. Az egesz blackfriday egy marketing fogas.
2023. nov. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz.. Nem egyszer volt már hogy szerencsés voltam és az első pár vásárló között voltam akik nagyon olcsón meg tudtak venni egy adott terméket. Illetve visszanéztem rá pár hónapra hogy mennyibe kerül a termék és drágább volt. + A szüleim egy ismert elektronikai boltban dolgoznak és elmondásuk szerint olcsóbbak a termékek legalábbis náluk 10%-tól kezdődően 30%-ig.
2023. nov. 14. 09:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne hidd, hogy bármilyen bolt úgy fog neked eladni valamit, hogy azon neki vesztesége keletkezzen. Persze ki lehet fogni jó ajánlatokat, de ez nem arról szól, hogy a vásárló járjon jól, hanem arról, hogy vásáróljon, lehetőleg minél többet. Ahogyan írták, marketing.
2023. nov. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3: ahonnan ez az egész blackfriday őrület indult, ott valóban ez a lényege, hogy fillérekért hozzájuss olyan dolgokhoz, amiket alapjáraton nem tudnál megvenni sem. Ez a szarrágás csak Magyarországon működik úgy, hogy ha egész évben valamire 20% akció van, akkor black friday idejére felemelik az árát, és adnak rá 25%-ot.

Nyilván van olyan is, amit a kérdező írt, én is tudtam már jó áron vásárolni, amennyiért sehol máshol, de az ellenkezőjét is tapasztaltam már. (Egyébként interneten szinte minden olcsóbban beszerezhető, mint a fizikai boltokból.) Hogy most épp hol lesz olyan, ahol tisztességes ajánlatok várnak blackfriday alkalmából... szerintem lutri.

Volt már pl. az emagnál olyan is, hogy blackfriday előtt megvásároltam valamit pl. 6000 Ft-ért, aztán eljött a blackfriday, felemelték 8250 Ft-ra, és engedtek belőle 2000-t.

2023. nov. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb áruházak amik egész évben a tévében is hirdetnek megengednek maguknak olyan akciókat, hogy feltesz pl. 10-20 különböző termékből 100-200 darabot valóban jó árban, és azt reggel 7-kor az akció kezdetén elviszik 5 percen belül (ha egyáltalán betölt az oldal, és nem dosolják le). A többi raktárban porosodó és addig el nem adott szarokra tesznek egy jelképes 10-20%-os akciót, és örülj. Aztán délután majd látod a híroldalon, hogy aznap 10 milliárdos forgalmat generáltak.

Íme, az Emag hype ajánlatai: átlag 30% kedvezmény.

[link]


Sehol nem fognak neked 70-90%-kal olcsóbban adni semmit, vagy az már tényleg az a szint, hogy végre vigyék már el, ne foglalja a helyet.

2023. nov. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!