Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyetem mellet albérletbe...

Egyetem mellet albérletbe önállóan élni szerintetek megvalósitható?

Figyelt kérdés

Ahogy nézem 100k egy kiadó szoba havi kajám olyan 60k.

Tehát havi 160 lenne a minimum hogy ne haljak éhen és ne fagyjak meg.

Ti ezt beválalnátok egyetem mellett?


nov. 20. 00:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem, mi értelme?
nov. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én is így csináltam meg az egyetemet.
nov. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lehetséges, viszont ha színvonalas képzésre jársz, nem nagyon lesz szabadidőd és csak dolgozni vagy tanulni fogsz a végzésig. Hogyha mindenképpen költöznöd kell, a helyedben inkább kollégiumba mennék.
nov. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Olcsóbb a kollégium. Amúgy nyilván megcsinálható, ha muszáj, de egy komoly képzés és munka mellett kb. két hét után annak is örülsz, hogy egyáltalán lyuk van a hátsódon.
nov. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A kolesz sokkal jobb, olcsóbb és jobb a társaság is.
nov. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Milyen messze van az egyetem? Mert ha ingázó távolságra, akkor tuti nem kínlódnél albérlettel.
nov. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Dzsonszi ***** válasza:

Sokkal jobban járnál pénzügyileg és szociálisan is, ha inkább koliba próbálnál bejutni. Jól kell tanulni hozzá, aztán havonta százezret is spórolhatsz akár, ami egyetemistaként rengeteg pénz.


Egyetemfüggő, hogy mennyi időd van dolgozni, nekem pl mérnöki BSc-n biztosan nem lett volna évközben, voltak olyan hetek/hónapok, amikor örültem ha alvásra volt elég időm, nemhogy még dolgozzak is.

nov. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

"Ti ezt beválalnátok egyetem mellett?"


Nem, én inkább vettem egy saját lakást magamnak. Így mindössze csak a rezsit + kaját kellett fizetni. Az egyetem elvégzésére pedig a lakásom értéke is sokat nőtt, ahelyett hogy elégettem volna a pénzt albérletre sokkal jobban jártam.

nov. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

#8

Akkor te nem vagy trendi. Nyugatról az a modern álom gyűrűzik be, hogy ne vásárolj és ne tulajdonolj semmit, se lakást, se kocsit, bérelj inkább mindent, mert így sokkal menőbb, trendibb, mobilabb és boldogabb leszel. 😂

nov. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

100km odavissza per nap.

Bekoltozni pestre eszerubb lenne mint ennyit autozni

nov. 22. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!