Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehet még tenni, ha...

Mit lehet még tenni, ha átvertek egy internetes hirdetéssel?

Figyelt kérdés

A facebook dobta fel az alábbi oldal hirdetéseit:

[link]

Anyukám rendelt tőlük egy háromrészes szürke "nike" melegítő szettet 15000 Ft-ért, utánvéttel. Hát először azt hittük meg se jön, mert eltartott több mint két hétig és nem is írtak semmit, de megjött viszont nagyon nem az, mint amit anyukám rendelt.

- három részes helyett csak két részes

- kamu nike helyett kamu adidas

- szürke helyett fehér pulcsi és fekete nadrág

Ezenkívül nagyon gagyi, vékony, nejlonos anyag. Nyilván mondtam anyukámnak, hogy ennyi pénzért azért biztos nem igazi nike jön, de azért ez még csak meg se próbált hasonlítani arra, mint amit rendelt.

Írtunk az oldalnak többször is, de nem reagáltak ezért az alábbi oldalon a panasz gombra kattintva ügyfélkapun keresztül beadtam egy kérelmet, de már ennek is egy hete és nem jött semmi válasz.



2023. nov. 22. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Elgondolkodni hol rontótad el az életed.
2023. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Jön a Karácsony, a fa alá téve, majd valaki örül neki.

Vagy meghirdetni az interneten.

2023. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Mehet a levél fényképekkel, levelezéssel a navnak és a fogyasztóvédelemnek
2023. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A második linket elfelejtettem beilleszteni:

[link]

Tehát ezen az oldalon alul a panasz gombra kattintva adtam be ügyfélkapun keresztül a kérelmet.

2023. nov. 22. 19:56
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja igen és számlát se kaptam. :/ beleírtam ezt is a panaszba illetve a képeket a megrendelésről kapott e-mailt amin látszik, a kép hogy mi lett megrendelve meg minden.
2023. nov. 22. 19:57
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen reménytelen.
2023. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulopenz
2023. nov. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Helyes a törekvés, hogy a bűnözőket meg kell találni és bűnhődniük kell a Btk előírásaninak megfelelően.


Ehhez neked is sokat kell tenni, nem lesz egy fáklyás menet. De vállalni kell !


Helyes, hogy a Fogyasztóvédelmi Hatóságot is bevonod, de a Rendőrségen is feljelentést kell tenni, hogy a nyomozók adatbázisa bővüljön, ezzel is támogasd a munkájukat. Ettől még nem fogják még hosszú idő elteltével sem a rendőrök fülön csípni pont azt a nyomorult mocsodékot, aki téged átbaszott, de fontos adalékot nyújtasz a jelenség hatásainak, és az előfordulások számának csökkentése érdekében teendő erőfeszítésekhez.


Szóval ne spórolj az időddel és energiáddal, tedd oda magad, végezd el a hosszú bürokratikus feladataidat, ha már hagytad, hogy anyukádat átverjék ilyen nyilvánvaló trükkel.

2023. nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mit lehet tenni? Levonni a tanulságot és legközelebb csak megbízható helyről vásárolni.
2023. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!