Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet így valutát váltani?

Lehet így valutát váltani?

Figyelt kérdés
Van a kubai Peso és a 3 Peso bankjegyen található Che Guevara portréja, ezért szeretnék váltani egyet aféle ereklyének. Szerintetek lehetséges ilyen kis tételben váltani?

dec. 1. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem
dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
valahol igen.
dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem hiszem hogy pénzváltónál tudnál váltani, de lehet venni gyűjtőktől akik numizmatikával foglalkoznak.
dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Exclusive change kifejezetten erre való. Csak van nekik kuba peso.
dec. 1. 22:59
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
vaterán/ebayen tudsz ilyeneket venni
dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Öszt a magyartot beszélöd-e?
dec. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Öszt miért kérdezed troll? Kifejezetten ide jársz, hogy ki éld magad? Nem tudom mibe kötöttél bele, de érthetően leírtam szerintem. Ha nem tudod értelmezni az már nem az én hibám.
dec. 2. 06:33
 8/12 A kérdező kommentje:
Többieknek köszi a választ!
dec. 2. 06:33
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Ha te tudod, hogy Exclusive change kifejezetten erre való, akkor miért nem tőlük kérdezed meg, hogy van-e nekik?
dec. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mert először gondoltam ki írom ide, hátha valaki kompetens a témában. De majd rákerdezek.
dec. 2. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!