Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Interneten egy 4,8 csillagos...

Interneten egy 4,8 csillagos 20+ értékelés 4 év alatt, egy ilyen felhasználó átvert, Előre utalás, tudom nem szabad, de eddig sosem történt velem ilyen, felhasználtót tiltják, de gondolom hiába megyek rendőrségre, nem lesz jobb, ugye?

Figyelt kérdés
Nekem is nagyjából 20-30 businessem volt interneten, nekem is utaltak, én is utáltam, eddig sosem volt baj, valaki járt már így, mi a teendő, vannak tippjeim, de azokból én jövök ki rosszul :c

dec. 2. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Feljelented rendőrségen, minél több bizonyítékot gyűjtesz és ha szerencséd van, visszakapod a pénzed.
dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Rendorseg, feljelentes
dec. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!