KuCoin, átverés?

Figyelt kérdés
Ismeretségi körömben, és azok barátai körében hatalmasat buktak, elment a pénzük sec-pec. Mindig van egy generáció naiv aki azt hiszi, hogy csak úgy beesik a pénz az ablakon azaz KuCoinon. Időről időre megjelenik valami hasonló, amibe az emberek öntik a pénzt, hogy még több legyen, de a vége mindig ugyanaz a nagy bukta. Végül is meg is érdemlik, ez a tanulópénz vagy az élet iskolája, hogy átvernek ha hiszékeny vagy.

dec. 6. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Minek teszed fel a kérdést, hogy átverés-e ha te magad részletezed a leírásban, hogy az?
dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"Minek teszed fel a kérdést, hogy átverés-e ha te magad részletezed a leírásban, hogy az?"

-Mert nem ismerem a pontos részleteket csak azt tudom hogy elvesztették a pénzüket! És majd lesz itt aki véleményt mond.

dec. 6. 11:58
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

"Időről időre megjelenik valami hasonló, amibe az emberek öntik a pénzt, hogy még több legyen, de a vége mindig ugyanaz a nagy bukta. "



Ezt lègyszi magyaràzd el azoknak is akik a bitcoin-ból meggazdagodtak.


Nyilvàn rengeteg az àtverès, de nèha van valami nyerő, ami tènyleg működik ès jó helyen jó idöben nagyot lehet vele szakítani.

dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Ezt lègyszi magyaràzd el azoknak is akik a bitcoin-ból meggazdagodtak.



Nyilvàn rengeteg az àtverès, de nèha van valami nyerő, ami tènyleg működik ès jó helyen jó idöben nagyot lehet vele szakítani"


A remény hal meg utoljára! Ha valaki más kárán gazdagszik, arról akkor sem lesz jó véleményem!

dec. 6. 15:03
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

"Ha valaki más kárán gazdagszik, arról akkor sem lesz jó véleményem!"


Biztosan nagyon mélyen meghatja a bitcoinból meggazdagodókat, hogy mi a véleményed róluk.


Egyébiránt ha tisztában lennél a tőzsde és a gazdaság működésével akkor tudhatnád, hogy olyan nincs, hogy mindenki "nyer". Akik ebből gazdagodtak meg azok jó időben tették be és jó időben vették ki a pénzüket.

dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jaj kèrdező annyira àtlàtszó hogy savanyú a szőlö, hogy te kimaradtàl a nagy kripto pènzesőböl ès ezzel próbàlod nyugtatni magad, hogy "èn legalàbb bukni nem buktam".
dec. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kösz nem kérek én ebből a pénzesőből, láttam én más sok ilyet! Ahogy legutóbb a KuCoin-al.
dec. 6. 16:11
 8/12 A kérdező kommentje:
De amit látok, hogy fiatal- alig felnőtt fiatalok rakják be a pénzüket aranyeső reményében, majd nemsokára a hideg zuhany amit már az elején tudtam, hogy nem lesz abból aranyeső csak egy nagy csalás, majd be is következett nagyon gyorsan, most kijárták ezt az iskolát is.
dec. 6. 16:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Viszont ugyan olyan csóró lúzer vagy mint ők, szóval ne èrezd különbnek magad.
dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#6

Jaj, hagyjuk már ezt az idióta dumát!

Természetesen nem a bitcoinról van szó hanem a kriptovalutákon alapuló átverésekről.

Ha feltűnik egy új kriptó mézesmázos "meggazdagszol" ígéretekkel amibe ráadasul mindig jutalékos toborzórendszerben gyűjtik a kuncsaftokat, az bizony mind átverés, lehúzás.

dec. 8. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!