Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol érdemes bitcoint venni?

Hol érdemes bitcoint venni?

Figyelt kérdés

Csak nemrèg kezdtem el informálódni a tőzsde világában, eddig pár részvényt vettem, befektetésként hosszútávra, ezekkel egész jól állok, a portfólióm pluszban van, kezdőként egész jó de most olyan a helyzet is.

Van valamennyi “felesleges” pénzem amit megkockáztatnék kriptóban, pontosabban bitcoint és ethereumot vennék de ez a része nem teljesen tiszta nekem. Jelenleg trading 212 és eTorot használok. eToron ugye mindkettő árfolyama fent van, de azt olvastam, hogy ott nem veszel bitcoint tehát nem fogsz birtokolni -nem tudom jól értettem e mert nem magyarul volt.

Szóval ez a része nem tiszta, èn pedig eToron vettem volna, ezek szerint nem jó ötlet ottt befektetni?

Az esetleges nyereséget venném majd ki.

Kerlek ne hurrogjatok le, tudom még sok mindent kell tanulnom, de azért kérdezek, hogy fejlődjek, és ezt most a “bolondok szerencséjével” megpróbálnám.

Megköszönném, ha egy kezdő szintjén elmagyaráznátok!

25n


dec. 8. 21:41
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Mèg a binanceről tudtam, hogy ott veszik de most azzal is probléma van.

Szóval nem tiszta, hogy akkor eToron fektethetek bele vagy sem?

dec. 8. 21:43
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Nincs probléma a binance-el.
dec. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Az a gond, hogy ezzel alaposan elkéstél. 10 éve még jó buli lehetett volna. Most képzeld el, ha valamilyen csoda folytán felmenne 80-90 000 környékére ha Bitcoin ára, akkor még csak megdupláztad a tőkédet.


Erre még részvényekkel is nagyobb esélyed van, de ha biztosra akarsz menni, akkor forex.

dec. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Kraken, etorot messzirol keruld meg a revolut is jobb az etoronal
dec. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem érdemes.
dec. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
“Csak megdupláztam” azért nekem nem csak 45ezer eurót keresni a semmiből. Forex biztosabb pènzkeresèsi lehetőség ? Erről mèg nem sokat tudok. eToro miért nem jó?
dec. 9. 10:31
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem akadékoskodó akarok lenni,csak tényleg megszeretném érteni.
dec. 9. 10:32
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodt lehetsz, nem itt fogod megérteni.

A forexet meg kezdőként inkább ne erőltesd!

A Binance-szel mi a baj? Ha kriptózni akarsz, azt ott csináld, vagy vegyél simán kripto ATM-ből Bitcoint száraz tárcára és tedd el a fecnit a kedvenc könyvedbe, csak ne felejtsd el, hogy ott őrzöd.

Milyen részvényeket vettél egyébként és mennyit?

dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Szivesen segitek ha lepippantasz cserebe
dec. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%

Binance teljesen jó. De a crypto meg a forex is olyan, hogy tényleg baromi kockázatos, viszont ha szerencséd van ÉS ésszel is csinálod, elég szépen lehet kaszálni.

De a teljes bukta is benne van a pakliban.

dec. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!