Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes még...

Szerintetek érdemes még bitcoint vagy ethereum ot venni? Gondolok itt arra hogy befektetés céljából kB 4-5 évre. (Tudom hogy senki sem jós 😀)

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Eddig is, es ezutan is meg fogja erni, ha eleg hosszu tavra fektetsz be garantaltan felfele fog menni. Nem kristalygomb kell hogy ezt megtudjam mondani hanem ismerem hogyan mukodik.


Tobb eve fektetek bele, most 190 szazaelekos eves atlaghozamom van rajta, es amikor az eloszor vettem egy haz arat raktam bele.

2021. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, egyébként érdemes szerinted mostanság venni vagy érdemes várni, (ha lesz..) egy 20-30% korrekcióra?
2021. febr. 27. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Oszinten ezt nem tudom. Azt szoktam a haveroknak mondani hogy ha mar 1000 szazalekot megy felfele a befektetesed kb mindegy lesz az a 20-30 szazalek....

En havi szinten szoktam betolni plusz osszegeket, de amikor eloszor veszel sztem ne told be az osszes penzed. Ha elindul lefele atlagolj bele.

2021. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
A lenyeg hogy kevesebbert sose vedd ki
2021. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Most vegyél. Aztán amikor úgy érzed hogy jó áron van számodra akkor eladod. Fontos hogy türelmes legyél, és azt a pénzt amennyiért veszel, tudd teljesen nélkülözni akár évekre is.
2021. márc. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!