Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diák center megbízható?

Diák center megbízható?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelentkeztem a diákcenternél c&a ba jelentkezni, de eleg bizonytalan vagyok, mert hallottam hideget-meleget errol a diakszovetkezetrol:)

Mikor utaljak a fizut, ha utaljak egyaltalan? Hidegre-melegre kivancsi vagyok!!



dec. 9. 20:55
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én személyesen dolgoztam a diákcenter irodájában. Nagyon csúnya, undorító és már-már hihetetlen az én történetem, de most nem erről szeretnék beszélni, hanem a folyamatokról, hozzáállásról.

(van egy másik topic is erről a szövetkezetről, ott van egy komment ami még számomra is hihetetlen volt)

1. A weboldalon található munkák 90% nem aktuális vagy már betelt, mert soha nem törölnek munkat, mondván "jobban mutat"

2. Én pár hónapja dolgoztam velük, akkor 5-en dolgoztunk ott + főnökök. Ma néztem a fb-t és már csak egy ember céges profilját találtam meg, a többi embert én se ismerem már, tehát látható, hogy cégen belül is vannak gondok, rengeteg a vándorlás. Ennek oka, hogy nincsennek megfizetve, a diákok akik általuk vannak közvetítve jobb órabérben vannak, mint az ott dolgozók.

3. Bár a c&a-ba nem kell orvosi alkalmassági, de vannak olyan munkák ahova kell. Ehhez a diákszövetkezetek saját üzemorvost használnak. Ez idáig teljesen oké, pl. a MelóDiáknál ez ugy van, hogy ingyen elmehetsz üzemorvoshoz, aki megvizsgál meglehetősen alaposan. Nekik előre kitöltött eü kiskönyveik vannak (hogy honnan szerzik ezt azt hagyjuk is, én se 100%ig tudom, false dolgokat pedig nem akarok állítani) és ha te fizetsz 5000 ft-ot (első fizudból vonják le) akkor állítanak ki neked, úgy, hogy nemhogy orvos nem látott, de még koordinátor se, hisz online zajlanak a dolgok.

4. A fizetések iszonyat későn érkeznek, csak 15.én jó esetben

5. Ha éppen nagyon kell ember akkor iszonyat nyálasak veled, ha éppen nincs munka örülj ha visszaírnak.

6. A többi szövetkezethez képest nagyon kevés munkájuk van.

dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!