Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A munkaszerződés egyik példány...

A munkaszerződés egyik példányát én is megkapom?

Figyelt kérdés
Életem első munkahelye lesz. Hétfőn megyek aláírni a munkaszerződést. 2 példány lesz, egy a munkáltatóé, egy az enyém? Vagy hogy működik?

dec. 15. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Így fog történni.
dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igen.
dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy példányt meg kell kapnod.
dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen egy példányt meg KELL kapnod, ha nem adnak, reklamálj, enélkül nem tudod igazolni, hogy szerzödést kötöttek veled!
dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
azt nekem ünneplősbe menj ám.
dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen + mielőtt aláírod azért olvasd el hogy mit írsz alá, mert ha bármilyen jogi probléma adódna a későbbiekben akkor erre a szerződésre tudsz hivatkozni nem arra amit főnök Jóska ígérgetett neked szóban.
dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6os jól beszél.


Tudd, hogy mit írsz alá, és abból milyen jogaid és kötelezettségeid fognak származni. Miután megértetted, tényleg úgy is kell gondolnod, ez számodra meg fog felelni. Ellenkező esetben ne írd alá, és ne kezdj el dolgozni ott.


Ha pedig nem akarnak neked egy azonos tartalmú, általuk is aláírt példányt adni, akkor a legjobb, amit tehetsz, hogy oda nem lépsz be mókavállalóként.

dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Törvény írja elő, hogy megkapd.
dec. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!