Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kérlek v alaki magyarázza el...

Kérlek v alaki magyarázza el hogyan működik az Iforex?

Figyelt kérdés

DE most komolyan kérdezem, regisztráltam, hogy megnézzem mi is ez valójában és ahogy látom, devizakereskedelemről szól. Eddig oké, de én úgy láttam, csak annyit kell tenni h. pl eladok 2 ezer USD -t amikor mondjuk az eladói ár 6.9183 az ajánlat majd megveszem mikor a vétel ár ( akár ugyanabban az időben) 6.9420


Ez valóban ilyen egyszerű lenne, vagy félreértem?

... mert ha valóban ennyi az egész, akkor az ember ezt eljátssza 50 szer egymás után és máris keres 500$-t


2010. okt. 21. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Közel sem ilyen egyszerű. Egy adott pillanatban a vételi ár mindig magasabb, mint az eladási ár, vagyis ha veszel és ugyanabban a pillanatban eladsz, akkor azon nem keresel, hanem buksz. A vételi és az eladási ár közötti különbség, az ún. bid-ask spread a brókercég nyeresége.
2010. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!