Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bestbyte futár is kétszer jön...

Bestbyte futár is kétszer jön utánvételes nagy géppel?

Figyelt kérdés

Bestbyte esetén nagyméretű háztartási gépnél van újbóli utánvételes kézbesítési kísérlet plusz költség nélkül?


Megbeszéltem a futárral aznap egy átvételi időpontot 17 órára TELEFONON. A futár ha csöngetett is volna a kaputelefonon, az nem szólt. Telefonon nem hívott, valamint semmilyen értesítést nem kaptam elektronikus úton. 17 óra után számtalan próbálkozás alkalmával a futárt sem vette fel a telefonhívásom.



dec. 20. 02:45
 1/1 A kérdező kommentje:

Ok, cseszett felhívni a futár hogy nem jön már aznap.

Senkinek nem ajánlom hogy a bestbyte-ról rendeljen háztartási gépet. Volt egyéb gond is a rendeléssel: online fizetési, míg végül véletlenül utánvételes rendelést adtam le, amely fizetési módját már nem lehetett utólag korrigálni.

dec. 20. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!