Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kriptovaluta (Bitcoin és...

Kriptovaluta (Bitcoin és Ethereum) hosszútávú tartása Binance-n vagy Ledgeren biztonságosabb?

Figyelt kérdés

Vettem egy Ledgert, mert a Binance körül voltak botrányok az elmúlt időszakban, és hosszútávon nem tudom mennyire jó tőzsdén tartani kriptót, illetve mennyire van arra esély, hogy bedől a Binance vagy a szabályozások ellehetetlenítik a működését.


Viszont Ledgernek is voltak botrányai korábban. Hosszútávon melyik a jobb?



dec. 21. 08:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem vágom a logikát. Tehát ha bezuhan az árfolyam, akkor átmenetileg sz.rt sem ér a BTC-m. Eddig megvan. Csak az a BTC akkor is az enyém, és ha elkezdik visszavásárolni alacsony áron, akkor idővel felmegy az árfolyam, és akkor adom majd el én is.

Amit te mondasz, hogy bebuktam amim Binance-n van, és majd visszavásárolom azt a mennyiséget jóval alacsonyabb áron, vagy eleve többet is tudok így venni, mivel alacsonyabb. De nem jobb, ha eleve meg is marad és csak várnom kell vásárlás nélkül, hogy visszamenjen? Javíts ki ha valamit kihagytam a számításból.

dec. 21. 17:16
 12/16 anonim ***** válasza:

nem hagytal ki semmit viszont megis a valaszadonak van igaza :D


fullra bebiztositod magad a ledgerrel... mondhatni... bar megkerdeznem hogy minek van nagyobb eselye, annak hogy a binance meghal es konkretan lenyulja milliok penzet vagy annak hogy eltorod, elveszited, elfelejted, megragja a kutyad a ledgered :D


binanceon egyszerubben tudod kezelni az egeszet. amint irtak stkeleni is tudsz ami szinten profitot generalna a hosszu tavon.


a mentalis hatasa annak hogy te basztad el vagy te lettel atbaszva vki altal pl. binance.


itt ha nem tobb 100ezer btcrol van szo sztem felesleges is gondolkozni. binance.

dec. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha becsődöl a binance, attól az árfolyam nem fog esni, sőt
dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

"eltorod, elveszited, elfelejted, megragja a kutyad a ledgered"


Mondjuk a Ledgernek pont az a lényege, hogy el is veszíthetem, meg ha elromlik is, veszek egy újat és a 24 szóval visszaállitom a tárcát. Csak a 24 szót nem kell elhagyni, azt meg több papírra felírom, és elteszem több olyan helyre, ahová csak én férek hozzá.


"amint irtak stkeleni is tudsz "


Nem stakeltem eddig Binance-n sem amúgy, de úgy tudom Ledgeren isnlehet stakelni. Hogy hogyan azt én sem vágom, de kriptós discord szerókon volt téma.

dec. 21. 21:43
 15/16 anonim ***** válasza:

Jól tetted hogy vettél Ledgert. És igen, a 24 szó a lényeg.

Amúgy meg ha van olyan koin ami esetleg nincs Ledgeren akkor nézd meg a Tangem walletot.

Ha hamarabb ismertem volna akkor nem lenne most nekem mindkettő.30/F

dec. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem számít, hogy a 80 vagy a 100 %-át bukod el a pénzednek?

Van akinél az milliókat jelent te idióta.

máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!