Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akik párban élnek és félmillió...

Akik párban élnek és félmillió/millio a bevètelük havonta/fő, hogyan rázzam le őket mikor engem kérnek számon hogy én miért nem élek meg?

Figyelt kérdés

Közalkalmazottként kapok no 260 at albérletben vagyok kisgyerekkel soha nem jövök ki a pénzből gyt sincs.

Erre tesóm aki keres csopvezként olyan 5-700 at, plusz van párja aki szintén hazavisz ennyit, plusz anya akinek cégei vannak és szintén párja aki pluszolja (szerelője kertésze is plusz anyagilag is hazaad mindent), ezek állandóan nagypofával vádolnak engem hogy én nem tudok biztos pénzt beosztani, vagy biztos drogozok, miközben olyan is volt, hogy megszűnt az egyik munkám es lett másik és a kettő közt végképp alig éltünk meg.

Ez miatt ma már biztositást is fizetek inkább munkanélküliségre. De folyamat számonkérnek, utálattal beszélnek velem, meg sz.rba nèznek. Folyamat "bántanak".

Mint vmi basák osztják fentről az észt.



dec. 24. 07:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%
Miért tartod velük a kapcsolatot?
dec. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%

Ha te úgy érzed hogy bántanak akkor nem kell velük tovább tartani a kapcsolatot.

Ha te szeretnél ezen a helyzeten változtatni, pl jobban szeretnél keresni akkor tegyél érte.

Akár azt is mondhatod a családodnak hogy köszönöd a tanácsokat próbálod is őket megfogadni de valahogy ők is segítsenek fizikailag is rajtad, pl vigyázzanak a gyerkőcre még te elvégzel egy olyan sulit amit szeretsz +jobb fizetés lenne a jövőre nézve, esetleg ha olyanok akkor kérhetsz is tőlük pénzt aztán már a fizetős sulit is el tudod kezdeni.

Siránkozni, panaszkodni, negatívnak és szomorúnak lenni a mai világban időpazarlás na meg nincs is sok értelme.

dec. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Legutóbb pl azért találkoztunk mert apa meghalt es amik a nevén voltak szét lett osztva tesom meg anyának adta oda hogy majd ideadja nekem. (Pont akkor szűnt meg 6 év után a munkaviszonyom pont akkor voltam munkanélkul is)anya meg nem adta oda a pénzt, ehelyett számonkért hogy munkanélkuliből miert nem élek meg blokkokat amiket kajára kölöttem kellett bemutatnom neki, hogy nem éppen drogra megy el..a családvédelem se tudott tenni semmit anyám ellen, merthát ők nem hatóság.


Most a karácsony miatt fognak jönni. Persze anyagiakról nem is akarok beszélni.


Aztán mama is nem tudjuk meddig él, de tesóm màr a lakàsán pattog hogy le akarná nyúlni. Így készülnöm kell(ene)már arra is ügyvéddel.


Család.


Anya tesóm kb mint a hiénák.

dec. 24. 07:44
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem keresel inkább többet?
dec. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
Ez azért kamu, amit írsz a 3-as kommentben, mert nem anyád osztja szét az örökséget, hanem annak van egy menete. Hagyatéki eljárás a neve.
dec. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%
cool story bro
dec. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Nem kamu. Csak a részleteket minek írjam.

De megy a rugdosás látom. Köszi a "segítséget" hogy beálltok mellèjük. Fogjatok kezet hogyan kell másokat vegzàlni. Abban ptofi csak mindenki.


De hogyan vèdjük meg magunkat abban meg senki nem tud semmit. És ez a kérdés.

dec. 24. 09:00
 8/30 anonim ***** válasza:
86%
Megmondod nekik hogy 4x annyi a fizetésük nekik mint neked. A matematika egyszerű, annyi még megy nekik a nagypofán kivül, nem? Normális ha nem jössz ki a pénzből.ŐK MEG KETTEN 1M forintot keresnek.
dec. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként a háztémára rátérve. Az nem úgy müködik, hogy a tesód " lenyúlja".Mama háza általában a gyerekeire száll vagyis anyukádra.Anyukád döntése hogy kinek adja, csak nem annyira gonosz hogy látja hogy nem jössz ki és a gazdag tesódnak adja azt a házat.
dec. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Köszi a segítő válaszokat.

Néha ugy kitenném őket gyerekkel albérletbe hogy ne a szája járjon mutassa meg akkor hogyan él 260 bol tökegyedül.

Erre anya meg azt mondja ő 2 gyereket nevelt fel egyedul mert apa semmiben nem segitett.(es ezt nekem mondja aki látta hogy pl a heti nagybevásárlásokat is mindig apa állta. Pont annak hazudik aki jelen volt)


Apa anyuja a nagymama. Anyának nincs köze hozzá(rég elváltak)

És tesom lakasfoglalast akar amire itt azt írták hogy akkor perelhetném évekig is.

dec. 24. 09:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!