Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem a holmibolt.hu...

Turai Lajos kérdése:

Rendeltem a holmibolt.hu oldalról de nagyon sokára jön meg és miután utána olvastam nem is megbízható vissza vonni a rendelést lehet?

Figyelt kérdés
Vagy a MPL futárnnak jelzem hogy hosszú kiszállíts idő miatt nem kérem a terméket már nem kérem mert több mint egy hónapja várom hogy megkapjam

dec. 24. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha jönne valami, akkor simán nem veszed át. De miért kell egy nyilvánvalóan csaló cégtől rendelni? Rengeteg helyesírási hiba az oldalon, gmailes emailcím, nincs telefonos ügyfélszolgálat, az ászf egy összeollózott baromság, ráadásul több ponton törvényellenes. Miért rendelnek emberek egyáltalán bármit is egy ilyen nyilvánvalóan átverős cégtől, nem is értem.
dec. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!