Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressen mi történik...

Aliexpressen mi történik manapság, ha nem tudom személyesen átvenni a csomagot?

Figyelt kérdés

Jó rég rendeltem, akkor még a posta hozta. Szinte soha nem voltam otthon mikor hozták, de posta ponton átvettem.

Úgy tudom már jó ideje új szállító partnerük van. Van velük valakinek tapasztalata? Van átviteli pont, vagy meg lehet beszélni pl. hogy kapukódot megadom és lerakják az ajtóhoz/munkaidő után hozzák?

Vagy csak random becsengetnek a megadott 1 hetes időintervallumon belül vagy kívül? Ilyenkor mi van?



jan. 3. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Visszakuldik, es bucsu a penznek
jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Express One futar hozza mindig, elozo nap kapok SMS-t, aznap reggel pedig emailt, amiben megadnak egy 2 oras intervallumot, amikor hozzak. Ezt lehet modositani (pl. mas cimre vagy mas napra kerni).
jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hála istennek lecserélték a postát. Nálunk futár hozza már szinte kivétel nélkül mindent. kapsz róla e-mail értesítést és hív is mielőtt érkezik. Aláírni úgy emlékszem nem nagyon kellett semmit, úgyhogy szerintem simán otthagyja neked.
jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sokféle véleményt látok. Teszek egy próbát valami olcsó cuccal.
jan. 3. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!