Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idejük van elbírálni a...

Mennyi idejük van elbírálni a CSED kérelmet?

Figyelt kérdés

November 21-én született meg a lányunk, december 14-én a feleségem cégének könyvelői elküldtek minden szükséges adatot a hivatal felé.

Úgy tudom, 2 hét után kellett volna határozatot kapnunk ( ha úgy számolok, h a két ünnep között nem dolgoztak) ami ma járt le.

Se levél, se a feleségem ügyfélkapujára nem érkezett levél.

Ha problémát találtak,vagy hiánypótlás kellene, akkor minket keresnének, vagy a céget? Esetleg az ügy állapotáról informálódhatunk valahol? Központi szám esetleg?



jan. 5. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Júliusban szültem, augusztus 10 környékén küldtem be a papírokat (következő héten utaltak is visszamenőleg), a csed határozatot szeptember végén kaptam meg, miután rákérdeztem.

A munkáltatónál adta le az igénylést, ott kell érdeklődni.

jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most rendszerátállás van, nagyon el vannak maradva mindennel. Ha izgulsz rajta, akkor hétfőn hívd fel öket.
jan. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első körben érdeklődjetek a munkáltatónál, hogy elment-e minden papír rendben.

Június elején szültem, ahogy hazajöttem, küldtem a papírokat a munkáltatómnak. Július végén kaptam CSED-et (visszamenőleg is) és kb. egy héttel később érkezett meg a határozat. Jó munkához idő kell... :'D Szerencsére felkészítettek, hogy biztosan lesz legalább 1 hónap átfutási idő, vagyis bevétel mentes időszak, így nem ért meglepetésként.

jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kettes

Van esetleg egy telefonszám,vagy oldal, h hol keresgéljek vagy informálódjak?

jan. 6. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van.
jan. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!