Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A külföldi aprópénz érméimet...

A külföldi aprópénz érméimet beváltják a pénzváltóban? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Van sok eurócentem apróban. Azokat gondolom beváltják. És más mindenféle külföldi pénzérméimet beváltják? Van itthon 1 zacskónyi külföldi apróm. Nagyvárosban, megyeszékhelyen élek. Sok pénzváltó van a városban. Valamelyikben beváltják forintra a pénzeimet?

jan. 11. 11:36
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Ma voltam a Tesco-ban a pénzváltóban és semmit sem váltottak be. Azt mondja máshol sej fogják. Egyedül csak az 1 és 2 eurósokat váltják apróban. Ki is van téve. Akkor most mitévő legyek?
jan. 17. 14:51
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Kerdeto irtam Budapesten valtjak csak at az euro centeseket . Csak Budapesten a Tichi valutavaltoban, mashol sehol.

Sot, a Tichi valutavaltoban az 1 2 euros ermeket atvaltjak viszonylag jo aron 360 ft-tal. Mashol csak 300 ft-tal valtjak at.

Az euro centeseket is 330-cal valtjak at. Mashol nem

Messze laksz Budapesttol?

jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Egri vagyok mint már írtam. Ezért nem fogok felmenni Pestre.
jan. 17. 18:06
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Mi meg már írtuk, hogy máshol meg nem fogják beváltani, csak Budapesten.


"Akkor most mitévő legyek?"


Fogadd el, hogy nem tudsz az érmékkel mit kezdeni és tedd el őket emlékbe, vagy vidd ki a hétvégi bolhapiacra és próbáld meg ott eladni, hátha megveszi tőled őket valaki.

jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Nem járok bolhapiacra. De akkor sehol máshol nem váltják be tuti?
jan. 17. 19:56
 26/38 anonim ***** válasza:
72%

Miért, pénzváltóba szoktál járni?


Most komolyan az a szempont, hogy hova jársz, hova nem, vagy hogy megoldást találj a problémádra?


Bolhapiacon pont ilyen apró kacatokat árulnak emberek. Ha valahol, akkor ott esetleg találhatsz valakit, aki apró pénzért talán megveszi. Nyilván érdemes lehet más egyéb dolgokkal együtt menni, hogy minél több mindentől megszabadulj.


Esetleg megpróbálhatsz valamilyen numizmatikai boltot, klubot, egyebet keresni, de nyilván ilyen helyen még annyira se szoktál járni, mint Budapesten vagy bolhapiacon. Meg az ilyen helyen az érdekes, értékes, ritka érmék érdeklik az embereket, nem a hétköznapi felesleges kacatok.


Megpróbálhatod Marketplace-n, Vaterán, Jófogáson, ilyen helyeken meghirdetni őket, de túl nagy érdeklődésre ott se számíts. Valószínűleg már az eddig írogatásba fektetett energiát sem éri meg, nemhogy a továbbiakat.

Ráadásul, ha valaki máshol élőnek kellenének, mihez kezdesz? Pár ezer forintért szállíttatod a párszáz forintot érő érméket? Ki fog ezért fizetni?

jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Én átveszem tőled. Csak előbb küldd el nekem
jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
#27 és mennyit adsz értük?
jan. 17. 20:19
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Miután megnéztem adok ajánlatot
jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Akkor gyere privátba.
jan. 17. 20:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!