Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Temu - mi a tapasztalat a...

Temu - mi a tapasztalat a szállítási időről? Mennyi idő alatt ér ide?

Figyelt kérdés

utazás miatt nagyon fontos lenne, hogy ide érjen 9 nap alatt, és elvileg azt jelzi az első lehetséges napnak.


mi a tapasztalatotok, ide szokott érni az első napra, smit jeleznek szállítási határidőnek vagy nem?

kösz



jan. 16. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Felejtős.
jan. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kösz, de átlag mennyi idő alatt szokoptt megérkezni akkor?
jan. 16. 11:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a jelzett időhöz képest 5 nappal később.
jan. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Mire mész az átlaggal...?
jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 13 nap alatt ért ide.
jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kösz!
jan. 16. 21:21
 7/9 anonim válasza:
Hát várhatsz vele. mert kinából küldik a cuccot. ha szerencséd van 2 hét. ha nincs akkor több mint egy hónap is lehet.
jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon változó, ha valaki megkapja 5 nap alatt akkor még szerencsés, de az esetek többségében 10-16 nap szokott lenni.

Az ismeretségi körömből már sokan rendeltek a temu-ról, a legtöbben elégedettek, de volt agy haverom, aki rendelt egy elemlámpát, és helyette kapott egy szappantartót.

Maga az oldal tényleg olcsó, de nem rendelnék tőlük semmit, mert csak előre utalással lehet fizetni.

jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

na igen, ezt most egy ismerős miatt kérdeztem, de sajnos ismerem a minőségét a dolgoknak.

de mindegyikkel ez van, úgy értem , az Ali detto. oké, mintha javult volna, de trükköznek rengeteget a mérettel, a műszaki adatokkal, szal az ember sose tudja, mit is rendel. mondjuk én gond nélkül azonnal refundot kérek, aztán 50-50, hogy megadják.


pl rendeltem egy 50W-os videólámpát, hurrá, jól néz ki, nagy, olyan amilyen kell. megérkezeik, erre rámértem, és csak 18-20 W körül ingadozik. más baja nincs, na de mégse tudja a leírtakat., azonnal disputet nyitottam, kérték vissza és ennyi. ők csesznek rá, hát az ide-oda szállítás sztem többe kerül, mint a termék.

jan. 21. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!